Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt nevezik szerelemnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt nevezik szerelemnek?

Figyelt kérdés

16 éves voltam, a Lány 14. Előtte is voltak Lányok, akikkel elvoltam, de Vele valahogy más volt. Más volt mikor megölelt, megpuszilt, mást láttam mikor a szemébe néztem, mást éreztem mikor rám mosolygott.

Azóta eltelt pár év, volt több kapcsolatom, de sajnos mindnek vége lett, igazából az én hibámból, ugyanis hiába akartam elmondani magamnak, hogy mennyire szeretem az adott párom, mikor ismét hallottam a bizonyos Lány felől, kb csak Rá tudtam gondolni.

Jelenleg egyedülálló vagyok, nem akarok senkit "kihasználni" se megbántani véletlenül se, ugyanis azt érzem, hiába lennék bárkivel, aki nem ez a Lány, az nem lenne jó. Se nekem, se a páromnak.

Eszembejut minden nap, minden órában, többször lejátszok egy beszélgetést magamban, amiben elmondom Neki, hogy van egy Lány, akinek egyetlen mosolya, nevetése többet ér számomra, mint bármi. Akit elfogadok úgy ahogy van,mert nekem úgy kell. Aki iránt úgy érzek, hogy ha újra megcsókolhatnám, utána már akár a halállal is szembe tudnék nézni, annyit jelentene nekem egy csókja.

Tudja-e vajon az a Lány hogy úgy alszom el, hogy a fényképe a párnám mellett van? Mikor az első dolog, ami eszembejut mikor felkelek az a mosolya?

És így elmondanám Neki hogy igen, jól gondolod, Te vagy az a Lány.

Elnézést ha hosszú lett, és tuti van értelmetlenül megfogalmazott mondat is benne, de annyi gondolat van még a fejembe, mennyi idézet jut róla eszembe, mennyi dal, stb.

Nah meg a legnehezebb az, hogy leírni nem tudom mit érzek iránta és igazából elmondani sem.

Szimplán hülye vagyok, vagy szerelmes?

Egy 20 éves fiú.


2014. jún. 25. 23:04
 1/2 anonim válasza:
Mond el neki amit érzel! :)
2014. jún. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
hűű ez már jó rég volt:) és ez egy nagyon szép történet:) mond el neki mit érzel:) ez igaz szerelem.
2014. jún. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!