Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú aki tetszik nkm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki tetszik nkm, de nem tudom, h én tetszek e nki. honnan tudhatom?

Figyelt kérdés
Fél évig mellette ültem mindig beszélgettünk, meg hülyéskedtünk és eléggé megkedveltem...Mindig mindent elmond nkm, pedig nem ismerjük egymás régóta picit több mint egy fél éve ismerjük egymást...mostanában mindig kihív, h menjek vele/velük, de én tom ki tetszik neki, de mindig összeveszik vele én vok az első akinek elmondja és is nki kibékülni a lánnyal...mikor rossz kedvem van mindig mondja, h mosolyog, mert úgy sokkal szebb vagy...meg múltkor nagyon rosszul voltam meg akartam halni és azt mondta, h megne öld magad, mert akk én is megölöm magam, nkm te vagy a legszebb, szeretlek...vissza kérdeztem, h szeretsz??de azt válaszolta, h mint barátot v mint tesót...de ha vmi fiút le kell koptatni akk mindig mondja, h mond, h együtt vunk...de ő is azt szokta mondani...nkm nagyon bejön, de nem tom, h ő tényleg úgy gonol e rám mint egy barátra v sem, mert azt mondják a barátnőim/barátaim, h én tetszek nki csak azért mond mást, mert fél

2014. jún. 26. 00:37
 1/5 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2014. jún. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Marc Bolan ***** válasza:

#1


"nkm" Szerinted?

2014. jún. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
azért kérdeztem...figyelj ezek helyett a vok,v,nkm,vunk helyett inkább tanulj meg helyesen írni mielőtt szerelmes leszel, te is jobban jársz és sokkal nőiesebb ha a saját anyanyelved úgy használod, hogy amikor ezt olvassa valaki, nem törik ki a nyelve :)
2014. jún. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
14...de mi beszélni is így beszélünk...sokkal jobban szeretjük...meg sokan nem értik és így szinte bármirő TUDUNK hangosan is beszélgetni...
2014. jún. 26. 07:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Szemét lennék, ha csak annyit mondanék: óvoda?
2014. júl. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!