Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rendellenes a felfogásom? 17/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendellenes a felfogásom? 17/F

Figyelt kérdés
Előre kérném h a negatív válaszolók kerüljenek mert teljes zűrzavar vn a fejemben. Nos nem szívesen beszélek erről senkinek két barátom tudja eddig és nem szeretném ha égne a pofámról a bőr ezért kérdezem itt mert psziholoógushoz se merek elemenni. Tehát, lényeg az h 17 éves srác vagyok a lányokat szeretem félreértés ne essék, de sokkal jobban érezném magam egy dögös csaj bőrében jobban szerettem volna ha lánynak születtem volna ugyan úgy szeretném a léányokat ha így lenne nem vagyok meleg. Teljes káosz van a fejemben nem tudom h mit tegyek . Lehetséges , hogy azért van mert nagyoin türelmetlen vagyok és nem tudom kivárni h egy rendes normális baránőm legyen, mert sose sikerült normálisat szerezni , vagy pedig elutasítottak. Szóval nemtudom h mi az oka ennnek a felfogásnak. De azt kérném ha valakinek előfordult már ilyen az életében kérném h ossza meg velem a gondolatait tapasztalatait stb.. háláslennék érte ha nomális megértő válaszokat kapnék :)
2014. jún. 26. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
egyszerű: Annyira kanos vagy már hogy legszívesebben csaj lennél. :D
2014. jún. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

első,jót nevettem:D

Amúgy én lány vagyok, és szívesen lennék fiú.Cserélünk? Olyan szívesen elcserélném ezt a borzalmas mensit és a többi lányos betegséget.

Nem olyan jó lánynak lenni hidd el.

2014. jún. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nem rendellenes, még csak 17 éves vagy, rengeteg ilyen dolgon gondolkodsz, önmagadat keresed, belegondolsz a másik nem helyzetébe... nincs veled baj! :)

ha ez megnyugtat, a mai napig néha eszembe jut, milyen jó lenne fiúnak lenni... komolyan vennének a férfiak, főleg a munkában, elismernének, bármilyen munkát megkaphatnék, akár csak azért, mert erős vagyok, és van két kezem... nem menstruálnék, nem én szülnék, és sokkal elfogadóbbak lennének felém az egyéjszakás meg könnyed kalandokkal, hiszen a férfiaknak ilyen a természete, ugye...

DE! aztán mindig belegondolok, milyen jó is, hogy lány vagyok. amikor tini voltam, én is csináltam fura dolgokat. fiús is voltam egy időben. nem leszbi, csak fiús. nem ugyanaz. talán azért is, mert nehezen fogadtam el, hogy lányból nővé érek, és takartam a kis melleimet is, meg nem szexiztem az éppen kerekedő popómmal stb. :D

a lényeg: talán te is ezt érzed. a férfikor itt van, felelősségvállalás, iszonyatos elvárások... merthogy a férfi szerep sem könnyebb, mint a női. talán ez elől "menekülsz", amikor azt gondolod, lányként jobb sorsod lenne.

de ez csak egy tipp. a lényeg, hogy ne félj semmitől, attól sem, hogy megéld a félelmeidet... de tudj túllépni rajtuk, és legyél bátor. és merj férfivá "felnőni".

ha sokáig tapasztalod azt, hogy inkábn lány "szeretnél" lenni, akkor viszont más is lehet a háttérben.

2014. jún. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat :))
2014. jún. 27. 10:57




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!