Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves magányos, nők elvárásai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves magányos, nők elvárásaival küzdő férfiak! Főnyereménynek gondoltok ezek miatt (lent kifejtem)?

Figyelt kérdés

Nem várom el egy férfitól, hogy pénzes legyen, sem azt, hogy legyen saját lakája, autója, akármije, sem azt, hogy nagydumás, népszerű legyen, dominanciát sem várok. Természetesen az sem kell, hogy izmos legyen, sem pedig az, hogy Brad Pitt kinézete legyen (nem azért nem várom ezt el, mert leadom a szintet, hanem egyszerűen furcsa ízlésem van). Értékelem a szelíd, kedves, tisztességes férfiakat, akik képesek őszinte, egyenrangú kapcsolatra. Emellé nyitott vagyok szexuálisan, imádom a hatalmas szeretkezéseket, sokat igényelek ezen a téren.


Bármire megesküszöm, hogy ez mind igaz. Úgy érzem, hogy ha egy nőre ezek igazak, automatikusan főnyereménynek, és kincsnek könyvelik el.

Szerintem nagy hiba, ugyanis pl. nekem ezek mellett olyan hibáim vannak, amik miatt megértem, ha undorító embernek tartanak, és képtelenek elviselni. Nemcsak ezekkel a témákkal (elvárások, külső, dominancia, igények) kellene foglalkozni, mert könnyen megeshet, hogy ha találtok olyan nőt, aki kivételesnek tűnik, más téren lesz undorító.


Huszonéves/N



#nők #férfi #magány #elvárás #nem mind arany #ami fénylik
2014. jún. 26. 23:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Most ismerkedni akarsz?:D
2014. jún. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Semmiképp sem.

Csupán gondolkodásra bírni néhány embert. :)

2014. jún. 26. 23:05
 3/15 anonim ***** válasza:
Mesélj akkor miért vagy undorító.
2014. jún. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék rá mi az undorítót látsz magadban és ha már látod miért nem változtatsz, hogy ne légy undorító?
2014. jún. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Hisztis vagyok, hirtelen haragú. Ha mérges vagyok, akkor trágárul beszélek, és rengetegszer mondok olyat, amit megbánok, és úgy érzem, hogy lehetetlen elfelejteni és megbocsájtani, de mindig bocsánatot kérek, amilyen szépen és őszintén csak tudok.

Kiszámíthatatlan hangulatember vagyok.

Lusta vagyok és elkényeztetett, ezért a nagybetűs élethez huszonéves létemre közöm nincs. Szemtelen vagyok mindenkivel, és minden apró kritikát személyes sértésnek veszek, és ágyúval lövök verébre, mert alacsony az önbecsülésem. Az empátián nem egyenletes és állandó, valakivel annyira képes vagyok együtt érezni, hogy vele sírok, ha valami baj van vele, és mindent megteszek, hogy segítsek neki, de van olyan, akin meg simán átgázolok, pl. neten irgalmatlan bunkó tudok lenni.

És még sorolhatnám reggelig.


Ember legyen a talpán, aki elvisel engem (és az a durva, hogy van ilyen :D)!


Szeretnék változni, csak nem olyan egyszerű, több éves aktív önismereti fejlődésre van szükségem ehhez, de rajta vagyok.

2014. jún. 26. 23:16
 6/15 anonim ***** válasza:
Este 11 után már nem vágtam a kérdésed második felét, és az újabb hozzászólásod pedig el sem olvasom. Szóval az elgondolkozásnak lőttek.
2014. jún. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Szerintem amíg nem érezteted a fasziddal, hogy az elvárásaid (a kommersz vonatkozásban) alacsonyak, addig nem fogja megtűrtnek érezni magát és a kapcsolatotok boldogan alakulhat. Ehhez még fontos szempont, hogy te se értékeld magad túl nagylelkűen (ez a leírásod alapján nem fennálló veszély) mert azzal is a párod dominancia-érzetét csorbítanád. A pasik többsége szereti nyeregben érezni magát, ez az egyik legfontosabb komponense a sikeres párválasztásnak/párkapcsolatban. Ezt tartsd szem előtt :) 17/F
2014. jún. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem csodálom. :D
2014. jún. 26. 23:21
 9/15 anonim ***** válasza:
Áhhá! Hát tényleg nem hiszem, hogy el tudnálak viselni. :O Eleve, elkényeztetett és lusta? Neeem nekem egy életre elég volt ebből a két tulajdonságból!
2014. jún. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
( # 6-osnak ment)
2014. jún. 26. 23:22
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!