Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány nem szép, nem fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány nem szép, nem fog kelleni senkinek, akármilyenek is a belső értékei?

Figyelt kérdés
Soha nem fog egy esélyt se kapni?
2014. jún. 26. 23:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Küldj képet és megmondom.
2014. jún. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

a csúnya és a csúnya között is van különbség

egyébként meg hozzáhasonló biztos lesz szerencsétlen biztos lesz

oké, ez egy kicsit nyers volt de más hogy nem ment a megfogalmazása

2014. jún. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
De, pl csúnya srácoknak.
2014. jún. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A csúnya srácoknak is szép barátnő kell...
2014. jún. 26. 23:47
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha okos, művelt vagy kedves, aranyos, akkor simán kell!
2014. jún. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

mi is a nem szép? pontosítsunk kicsit,


van olyan lány akiért minden ismerősöm odavan én meg nem értem hogy mit látnak benne, számomra nem szép az a lány


viszont van akit én nézek gúvadó szemekkel és ők nem értik mi a fenét nézek az adott lányon


a szép mindenkinek más és más

találd meg azt aki számára te vagy a legszebb!


(ezt nagyon szépen megfogalmaztam, büszke vagyok magamra :D )

2014. jún. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Az a baj hogy mindenki sekelyes. Es senki sem ismeri el. En hiszek abban hogy mindenkinek van egy lelki tarsa aki elfogadja ugy ahogy van. Egyebkent meg nyilvanvaloan mindenkinek szep lany meg jokepu srac kell xd de szerintem egy csunya lanyt is szerethet valaki
2014. jún. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem nem a külső a lényeg, hanem a belső értékek. a külsődben akármi lehet ami megfog, de én nem 2 plasztik cicvel akarok együtt élne, hanem egy értelmes emberrel, ha éredekkel írj, 22 F
2014. jún. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Téves kedves kérdező. Mindenkinek más a szép, más az ingerküszöb.
2014. jún. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az arcon sminkkel sokat lehet javítani, a testen edzdéssel. Nagyon sok pasinak elég, ha a nő teste bomba és mindegy milyen az arca. A testre megvan a megoldás, az arcoddal mi a gond? Még mindig ott van a plasztika.
2014. jún. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!