Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban levő férfiak/f...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban levő férfiak/fiúk, ti hogy szőrtelenítitek a nemi szerveteket? Csak simán borotvával? Nem féltek, hogy megvágjátok magatokat? és a lágy részeken?

Figyelt kérdés

2014. jún. 27. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Vagy csak egyszerűen letolom hajnyíróval, vagy utána még borotválom is.

Aki nem béna az nem vágja meg magát :D ennyi

Milyen lágy részeken ???

2014. jún. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én borotvakést használok.Még a heréknél is.
2014. jún. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elektromossal letolod, azzal elég nehéz megvágni. Ja és fürdés ELŐTT, mert utána a víztől felpuhult szőrt képtelenség vágni.
2014. jún. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem szoktam szorteleniteni. Idonkent rovidre vagom, hogy ne legyen nagy bozont.

A parom konkretan meg is tiltotta, hogy leszedjem teljesen, mert szerinte az nem lenne ferfias.

2014. jún. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hetente szőrtelenítek, már kamaszként kezdtem... óvatosan csinálom... volt már rá példa, hogy a zacsinál kicsit megvágtam, de hamar begyógyul...ha megfelelőn sok gélt használsz, meg meg megfelelő borotvát, akkor nem kell félni
2014. jún. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Beviz Elek ***** válasza:
zuhany közben borotva gél nélkül és sosem vágom meg magam
2014. jún. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Zuhanyzás közben szoktam én is (nem vagyok egyébként párkapcsolatban most, de szerintem így könnyebb tisztán tartani is). Van amikor borotvahabbal, van amikor tusfürdővel.. szerintem a borotva a lényeg meg a technika :) Még soha nem vágtam meg magam sehol. Meg lehet oldan iegyébként a "lágyabb" részeken is. Azt hiszem tudom mire gondolsz, de mindenhol lágy :)
2014. jún. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!