Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Streltoccus agalaciae?

Figyelt kérdés
Ez a baktérium mutatható ki a vizeletemben és a huvelyemben. 12 doboz antibiotikumot beszedtem, de még ott van, és Hetente fekfázok tőle. Az orvos tovább akarja irtani antibiotikummal, de Elkezdtem most medveteát, cickafarkteát és fertőtlenítő gélt használni l, amitől nem fáztam fel napok óta. Már olyat is olvastam, hogy ezt Sosem lehet kiirtani. De a nőgyógyászom ilyet nem,mondott. Mi van akkor most?

2014. jún. 27. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

az utolsó bekezdésben az is benne van, hogy hogy lehet kiirtani

2014. jún. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Wikipédiából:

" Ez a kezelés, esetenként bizonyos kiegészítésekkel gyakorlatilag 100%-ban a baktérium eradikációjához vezet. (Bél- és genitális traktusból is!)" -> azaz a hasznos baktériumaid is áldozatul esnek, szóval orális és vagnilálisan is fontos a probiotikum alkalmazása kezelés végén

2014. jún. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!