Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek vonzo a duci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vonzo a duci korte alak?

Figyelt kérdés
Ha egy lanynak szep arca van s hajjal minden rendben de duci s korte alaku ellenben formajahoz talaloan oltozik akkor lehet vonzo?

2014. jún. 28. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet!! Nekem tetszenek is az ilyen lányok!
2014. jún. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2014. jún. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
képet kaphatok hoyg kb milyenre gondolsz?
2014. jún. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 C0r3 ***** válasza:
2%
hájas gyökér, nem vonzó.. ne itt próbálj önbizalmat gyűjteni. NEM LEHET VONZÓ!
2014. jún. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Igen lehet vonzó, ne hallgass a gyökerekre!
2014. jún. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%

Nézhet ki elegánsan, de szerintem nem vonzó (és itt most nem a körte alakról írok, ami lehet vonzó, hanem a kövérségről). A pár pluszkiló még vonzó, de a kövérség nem. Ne várd el a férfiaktól, hogy egy guruló nőt vonzónak tartsanak.

Másrészt a kövérség (vagy ahogy te mondod duciság) csomó betegség oka. Tehát nem az egészséget sugárzod, ami szintén nem vonzó. Sportolj egy kicsit, étkezz tudatosabban.

2014. jún. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nőként írom, hogy lehet vonzó.

Támadásokat megelőzve: két éve rendszeresen sportolok, fél éve a jógát is bevettem a napi rutinba, szóval nem "védjük a másik dagit" dologról van szó, bár neten bármit lehet írni magunkról.

Fogyjon le? Igen, le lehet fogyni, ha ez ember okosan csinálja szép, nőiesen izmos test lesz az eredmény, nehéz, de megéri dolgozni érte, de...Mi van azokkal akiknek pajzsmirigygondjaik vannak, esetleg nőgyógyászi bajok miatt évekig hormonokat kell szedniük és tönkremegy a szervezetük? Nyilván a legtöbb duci csak kifogást keres, de akkor is vannak ilyen esetek, nem kell kapásból rosszat mondani a másikra.

2014. jún. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Az elhízott alakban nincs semmi vonzó.
2014. jún. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Szerintem lehet vonzó, véleményem szerint az arc számít, azt veszik először észre. Személy szerint ismerek két-három ilyen lányt/nőt. És tényleg az arc a lényeg. Én ismerek olyan lányt/nőt is, aki egész vékony(van rajta pár kiló plusz, de az nem számít kövérségnek), és egyáltalán nem vonzó. Egyébként lány vagyok, és nem is kövér. Szóval szerintem lehet nagyon is vonzó!
2014. jún. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
7.-nek: Az ilyen ember menjen el természetgyógyászhoz. Én is jártam nála pajzsmirigyproblémával és rendbe hozott. Sőt, ismerősöm mesélte, hogy a barátnője nem tudott teherbe esni nagyon sokáig, pedig tették a dolgukat. Elmentek a természetgyógyászhoz, és lám, egy kisbaba az eredménye. Nagymamámat epekővel műteni kellett, elment természetgyógyászhoz és gyógynövényekkel úgy rendbe rakta, hogy már nincs epeköve, műtétre pedig nem kell elmennie. És a véleményem még mindig nem változott a kérdéssel kapcsolatban, 6-os vagyok.
2014. aug. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!