Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiaknak miért nem tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak miért nem tetszik a tanga?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból kérdem, mert sok helyen olvastam, hogy inkább a francia bugyi jön be. Egyébként sem élek nemi életet, az, hogy milyen bugyit veszek fel, nadrág/ruha függő , csak régebben úgy tudtam a tanga számít szexinek.Viszont itt gyiken is a franciát részesítik előnyben a legtöbben.

17L


2014. jún. 28. 14:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki más, van olyan akinek a tanga jön be, de olyan férfivel is találkoztam, akinél például kizáró ok volt, ha egy nő tangát hord.
2014. jún. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én már úgy megszoktam a franciát... A volt élettársam azt hordott 90%ban és jobban állt rajta, mint bármilyen másik. Szerintem minden nőn jobban áll, sejtelmesebb és szexibb. Szerintem legalábbis.
2014. jún. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az utolsóval. Engem az pörget fel legjobban, ha takarásban vanaz amit már alig várok. Nálam a fancia a tuti. De a tangát sem vetem meg :-)
2014. jún. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%

Nekem legjobban a tanga jön be a csajokon, második helyezett a hagyományos bugyi,a francia viszont érdekes módon nem igazán tetszik.

Azért a tanga, mert izgató az a tény, hogy tulajdonképpen van is rajta bugyi, meg nincs is :)

2014. jún. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!