Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Izmos testtel tényleg meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izmos testtel tényleg meg lehet fogni a szép/csinos nőket?

Figyelt kérdés

Végigmegyek az utcán és ezt tapasztalom.Az átlagnál szebb/csinosabb csajok meglehetősen izmos,már-már kigyúrt csávókkal mászkálnak az utcán,sokan már házastársak,gyerekük is van...az ilyen férfiak rendkívül sikeresek az élet ezen területén.Míg a sovány,vékony,kicsit pocakosabb férfiak vagy magányosan vagy kevésbé dekoratív lányokkal vannak,kivétel akad 1-1,de abban szvsz a pénz szerepe nem lebecsülendő...szóval jelenleg 20 éves vagyok,már beleástam magam hónapok óta a súlyzós edzések világába...ha sikerülne 24-25 éves koromra összehozni egy vonzó testet(ekkor végzek remélhetőleg az egyetemen MSc-vel számolva),akkor óriási előnnyel indulhatnék harcba az ilyen csinos nőkért.Akik hozzáteszem értelmesek,intelligensek,ahogyan a párjuk is többségében...szóval most nem a bunkó kopasz-szőke cicababa párosításra gondolok.De úgy vettem észre az ilyen nők hatványozottan elvárjak,hogy a férfi izmos,erős legyen,a vékonyakat kapásból visszautasítják,férjnek és gyerekük apjának nem jöhetnek szóba.Nem kifogásolom,nagyon is érthető,mindössze az a kérdésem,hogy ti is egyetértetek a gondolatmenetemmel?Mármint,hogy ezért is megéri rendszeresen edzeni,izmosítani a testet?

Nők véleményére is kíváncsi vagyok,elvégre hozzájuk kapcsolódik a téma!


2014. jún. 28. 20:07
1 2
 1/14 Mr. Truth ***** válasza:

Tejhát ól értem, hogy az okosságot neked az jelenti hogy diplomája van?

innentől nincs miről beszélgetnünk mert én bizonyosan nem vagyok veled agyilag egy súlycsoportban :)

2014. jún. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nem lehet, ez kevés. és nem a legfontosabb tulajdonságok közt van.
2014. jún. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

NEM

NEM

NEM

NEM

NEM

NEM

NEM

NEM

NEM

2014. jún. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Akinek a külső jobban dominál, mint a belső azt persze, hogy meg lehet fogni. Nekem igazábol a kisugárzás az ami a legfontosabb.
2014. jún. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem így van.....a férjemmel mikor megismerkedtem egy szál bél volt, de rendes, kedves, figyelmes. Majd a házasságunk sokadik évében kitalálta, hogy nekem az izmos pasik biztosan jobban bejönnek, így gyúrni kezdett és vele együtt a személyisége is megváltozott.........elváltunk :)
2014. jún. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#1:

te hol látsz ilyen összefüggést a szövegben?:DD

azt írtam,hogy addigra szeretném "kigyúrni" magam,amíg egyetemista vagyok.

2014. jún. 28. 20:14
 7/14 anonim ***** válasza:
Aki sportol, általában a munka területén is könnyen veszik az akadályokat, és igen, igazán szép lányok az izmos igényes pasikat szeretik
2014. jún. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
biztos nem lesz belőle hátrányod...
2014. jún. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Szerintem nem minden a külső. Én személy szerint a kizdákra bukom. Az egy dolog hogy a mai tinik facebookon a kockáikat posztolgatják, de nem kell mindekinek ezt a példát követni! Nem minden a külső. És szerintem nincs olyan hogy kevésbé dekoratív nő/lány. Mindenkiben megvan a maga szépe! Mindenkit úgy kell elfogadni ahogy van. És ha te kiedzve éreznéd jól magad csináld nyugodtan, de ha így is jól megvagy felesleges megváltozni. Ha jön az igazi úgy fog elfogani ahogy vagy! Pocakkal vagy pocak nélkül!
2014. jún. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

kár hogy nem látni kort...


ha a felszínes dolgok a lényeg...kockázz :)agyig :)

ha meg ott az Ő... nem a kockáidra fog bukni :)

2014. jún. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!