Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok. Éreztétek már már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok. Éreztétek már már ezt, történt ilyen?

Figyelt kérdés

Szóval, én mindig azt mondtam, hogy én a szexet csak akkor és azzal akarom átélni, akit szeretek.

Mindig figyelmes, megértő vagyok, nem önző. (Igen nyilván vannak nekem is rossz tulajdonságaim, de semmi olyat nem tudok mondani ami feltűnő és nagyon rossz lenne, esetleg annyi hogy néha túlgondolom a dolgokat)

És nem tetszik. Most meg már komolyan azt érzem, hogy nem kell nekem senki, vagy legalábbis kapcsolatba nem, hanem ha már olyan sikeresek a "parasztok" a lányoknál, leszek én is az aztán majd kiderül.


2014. jún. 28. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
"Parasztnak" születni kell. Nem fog sikerülni :(
2014. jún. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Dr.Michael Jocks ***** válasza:
Legyél az szerintem, nem veszthetsz semmit! Mellesleg nem hiszem, hogy nagy átalakulásra lenne szükség. Tápot bekeverted már a disznóknak?
2014. jún. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Paraszt egy csajnak se kell hosszú távon, higyj nekem ;)
2014. jún. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!