Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem szánalmasak és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem szánalmasak és viccesek az ilyen fiúk?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, 20 éves. Mindig a menő audi kocsijáról posztolgat (amit persze apucitól kapoot) vagy a motorjáról, esetleg azt, hogy mekkora fasza a hozzá hasonló pajtásaival alkoholizálás közben...az egész nekem tökre úgy tűnik mint amikor az óvodások beöltöznek valami szerepbe, kábé nekik is így áll a dolog...:D

20/L


2014. jún. 29. 09:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze hogy szánalmasak:DD
2014. jún. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szánalom.
2014. jún. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szánalom...

Jár ide egy fószer vásárolni, megállás nélkül a ferrarijáról beszél, sokszor felparkol a bolt elé a járdára pont az ajtó elé, hogy mindenképpen látni lehessen, hogy neki mije van...

Érthetetlen számára, hogy kb le se sz*rom..annyira szánalmas, hogy semmi mással nem tud villogni...számalmas.

Viszont azért van normális is . Nem ismerem az autó márkákat..talán maserati-de nem biztos-olyannal jár egy másik srác, tuti apuci rakta alá a kocsit, az meg teljesen normális. Embere válogatja ezt is

2014. jún. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Nekem sem szimpatikusak az ilyen fazonok és a hozzájuk csapódó lányok sem, viszont nem értem minek foglalkoztok velük? Túl rövid az élet, hogy ilyenekkel töltsük.
2014. jún. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha már nincs mivel felvágni,se személyiség,semmi,marad a drága apuciajándéka.
2014. jún. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Elég szánalmas. A másik dolog aminél csak fogom a fejem, mikor a régi szar autót tuningolják meg sztárolják.

Akkor inkább restauráljon normálisan egy autót és arra azt mondom már, hogy ez igen!

Ezeket a boyracereket nem bírom.

2014. jún. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%
valóban szánalmas, d ea legtöbb lánynak mégis ez tetszik!
2014. jún. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%

# 7

Jaja megy a siras, hogy szanalmas. De ha megnezed csak az ilyen csavoknak van nojuk, ha normalis vagy szamba se vesznek, ennyit rolatok is.

2014. jún. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
A nők olyanok, mint a kettős híradás. Van egy hivatalos, ami megy mindenkinek és van egy másik, a valós, amit csak kevesek ismernek.
2014. jún. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem szánalmasozni és ítélkezni "szánalmas". Hadd élje ki magát, majd lenyugszik, "kinövi". Én nem egy szánalmas embert vizualizálok, hanem egy olyan srácot, aki még keresi a helyét az Univerzumban.

Az meg, hogy az apjától kapott egy kocsit? Istenem. Nem kellene irigykedni.

2019. ápr. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!