Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az alacsony, duci lanyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alacsony, duci lanyok ismerkednenek egy magas, szeles vallu, sportos alkatu fiuval?

Figyelt kérdés
nekem NAGYON bejonnek ezek a lanyok
2014. jún. 29. 12:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Neked mi a duci, hány kg?


Amúgy biztos ismerkednének.

2014. jún. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
melyik megyében laksz?
2014. jún. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

ezt kg-ban eleg nehez kifejezni

lenyeg,hogy jo husos,nem vekony!!!

165cm-hez olyan 65 kg szerintem...kis pocakja legyen,meg kerek husos feneke,combjai!!!nyami

2014. jún. 29. 12:35
 4/18 A kérdező kommentje:
viszont en vekonyabb vagyok,190cm es 85kg...de vallas gyerek,persze edzek kemenyen,hogy jo legyek a kis husikaimnak *.* :)
2014. jún. 29. 12:38
 5/18 anonim ***** válasza:
22%

Hát te hülye vagy... :DDDDDD

Megkaphatod a legjobbakat, te mégis a maradékot, a selejtet akarod xd

2014. jún. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
selejt vagy te!!ok a legjobbak,nem ezek a kis csontvazak...mar az osember is roluk alkotott szobrokat
2014. jún. 29. 12:41
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Maradék? Selejt? Ilyen hozzáállással senkit sem fogsz kapni. Milyen jogon ítélsz meg egy másik embert a testalkata alapján? Komolyan... büszke lehetsz magadra.
2014. jún. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:

Imádom ezt az oldalt, komolyan néha olyan jókat nevetek :D

Mellesleg (sajnos) én egy ilyen lány vagyok, pont a megadott adatokkal :S De őszintén nem vagyok rá olyan büszke,hiába "formás", tervben van a nyáron a diéta. De örülök hogy vannak fiúk akiknek ez bejön :)

Csak azt szeretném megkérdezni, hogy komolyan gondolod hogy egy love story összejön gyakorin? Az ország tele van ilyen lányokkal, ha tényleg ilyen jól nézel ki, az utcán is akárkit felszedsz :)

Sok sikert, de köszi hogy pár boldog pillanatot szereztél :D

2014. jún. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem nagyon találkozok ilyen lányokkal...mindenki csak fogyni akar,tele van vékony lányokkal a világ.Aki kövér manapság,az igénytelen is és nem a súlya miatt,hanem zsíros,ápolatlan a hajuk,sárgák a fogaik,igénytelenül öltözködnek...ha ezek az ápoly,igényes vékony csajok felhíznának,az lenne az igazi!
2014. jún. 29. 13:04
 10/18 anonim válasza:

Hidd el, van kivétel...

Én például sok ilyen lányt ismerek Hajdú-Bihar és Szolnok megyében is, eléggé általánosítasz.

Hát, sok szerencsét hogy megtaláld azt, akire vágysz! :)

2014. jún. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!