Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok/Nők, mi jön be jobban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok/Nők, mi jön be jobban? Borosta vagy a frissen borotvált arc?

Figyelt kérdés

Főleg a 16-25ig terjedő korosztályt kérdezem. tehát melyik a jobb? kort is írjatok légyszíves, esetleg linkelhettek képet is az ideálotokról.

A: borotvált

B: Enyhe borosta ( [link]

C: kicsit erősebb, de még ápolt borosta/szakáll ( [link]

Drendes, hosszú (min3-4 cm) szakáll, de ápolt


2014. jún. 29. 13:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A-t mondom, mert mióta az eszemet tudom, aput mindig elzavarom borotválkozni. Egyszerűen nem szeretem, ha bök a borosta.
2014. jún. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
borotvált, vagy enyhe borosta
2014. jún. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy az életben más, mint ahogy azt elképzelitek, képen, filmekben...:) úgyhogy: frissen borotvált.
2014. jún. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem A van de szerintem nem néznek így se meg meg úgyse meg :DDDDDD
2014. jún. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert nekem olyan van mint a B, és kiváncsi vagyok h az mennyire bejövős. És ti mennyi idősek vagytok?
2014. jún. 29. 13:45
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha erre épkézláb választ várnál felraknál magadról egy képet csupaszon, és borostásan.


Sikerült kiírnod egy olyan kérdést amire a saját szempontodból nem fogsz releváns választ kapni.

Egyrészt attól si függ te milyen vagy, aztán meg minden nő más. Van akinek egyik jön be, van akinek a másik, még akkor is ha a te két képedet nézi...

2014. jún. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az most lényegtelen h én milyen vagyok. arra vagyok kiváncsi, hogy átlagban mi az ami több embernek tetszik. De ha 100 válaszból 100 azt mondaná h a borotvált, akkor se nyírnám le. nem azért kérdezem, csak kiváncsi vagyok
2014. jún. 29. 14:09
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez neked enyhe borosta?:D :0
2014. jún. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
min 3-4 centi az neked szakáll kisfiam? :D az tojáshéj pehely
2014. jún. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9es. Igen, ami már 3-4 cm, hosszú, az már szakáll. nekem a hajam nem olyan hosszú
2014. jún. 29. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!