Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 22 éves fiú vagyok, és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arpadika kérdése:

22 éves fiú vagyok, és még sosem voltam szerelmes, ez normális?

Figyelt kérdés
Persze közrejátszik sokat, hogy tini koromban mindenáron ki akartam hagyni a nőket az életemből, de ettől függetlenül sosem éreztem semmi különlegeset egy lányban sem. (természetesen lehet, hogy velem van a baj) Nem zavar hogy sosem volt semmilyen dolgom nővel, viszont a közelmúltban el kezdtem gondolkodni rajta hogy esetleg komoly gondok vannak velem. Pedig az biztos hogy hetero vagyok.
2014. jún. 29. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs gáz.
2014. jún. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
majd leszel
2014. jún. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Okos férfi nem foglalkozik a nőkkel... ...ha ugyanis elkezd velük foglalkozni, hülye lesz... :-) ...mert olyan problémákkal kell szembenéznie, ami azelőtt nem volt... :-)


A "normális"-szó meg nagyon érdekes... ...mivel általában a legtöbb férfinek van nője, így ez a "normális"... ...és ha neked nincs nőd, akkor egy idő után még azzal is szembe kell nézned, hogy lebuz*iznak... ...persze csak azért, hogy lelkiismeretfurdalásod legyen és szerezz magadnak egy nőt (problémákat)... ...és ha teli leszel problémákkal, akkor már majd "normális" leszel... :-)


sok sikert!

2014. jún. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

normális, én jóval idősebb vagyok nálad, és még én sem voltam.

A 3. (igaz_mondó) válaszát szívleld meg, mert tökéletesen egyetértek vele!

2014. jún. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hátigen, a problémákra tényleg nincs szükségem. Aki tudja milyen életet élek az biztosan megértene.
2014. júl. 1. 23:08
 6/6 anonim válasza:
De bunkok az itt valaszolok... meghogy problema stb... a szeretet amit egy notol kapsz az boven ad annyit hogy nem erzed problemanak az egeszet... -.-
2016. aug. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!