Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szűz vagyok (vagy voltam mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz vagyok (vagy voltam mert nemtudom hogy ettől elveszthetem e) és megujjaztam magam . De olyan semmilyen volt neméreztem semmit nem fájt nem volt jó se ez miért van?

Figyelt kérdés
2014. jún. 29. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert pasi vagy.
2014. jún. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát nem talált !!
2014. jún. 29. 22:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor viszont gyakorolj sokat!
2014. jún. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A szüzességed akkor veszíted el amikor egy pénisz hatol a nuniskádba. Szűz vagy még mindig. Azért nem éreztél semmit, mert gyakorolni kell. És egyébként is először a csiklódat kéne dörzsikézni!
2014. jún. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szia, amikor először csináltam, én sem éreztem semmit :)
2014. jún. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben ! Akkor egy idő után sikerülni fog ? Vagy létezik olyan hogy valakinek ez egyátalán nem működik ?
2014. jún. 29. 23:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Létezik olyan, frigidnek hívják. Olvass utána. A nők azt hiszem 5%-a, de ha utána olvasol lesznek pontos adatok.
2014. jún. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké köszi mindenkinek !
2014. jún. 29. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!