Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, ha nektek bejön egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ha nektek bejön egy lány, akkor lenne köztetek valaki aki szintén ilyen játékosan mutatná ki tetszését? Többi lent!

Figyelt kérdés

Kint dolgozunk földön, hagymát tísztítunk. Nem ez a lényeg, csak jó ha tudjátok.

Szóval ha nem mosolygok akkor általában felém dob egy hagymát, ilyenkor felnézek és mosolyog. El is éri hogy mosolyogjak. :) Egyszer meg is jegyezte hogy miért nem mosolygok, de elöző nap meg az volt a baj ha mosolyogtam, folyton vigyorinak hív. Keresi az alkalmat hogy megdobhasson, vagy hogy megjegyzéseket tegyen. Pl mikor megéleztettem vele az ollóm, mondtam neki hogy köszi, erre mondta hogy 500 lesz, khm vagy mégsem, hmm majd megbeszéljük. És mosolygott hozzá. Sokszor rajta kapom hogy néz.

Volt mikor hajoltam mert szedtem a hagymát és popsin dobott, mikor hátrafordultam és mondtam a nevét csak bámult lefelé és elmosolyodott. Vagy pl a dekoltásomba dob egy hagymát, birizgálja a fülemet. Szóval miért csinálja ezeket? Nekem tetszik a srác, de ő ilyen játékosan mutatja ki hogy tetszem neki, vagy csak szimplán játszadozik, és piszkálja a másikat? De bátyám szerint ha nem jönnék be neki akkor nem foglalkozna velem, ebben van valami? 18/L

kérlek titeket, értelmes válaszokat írjatok


2014. jún. 30. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Játékosan? Seggbe dob hagymával, meg a csöcseid közé dug egyet és et a tahó megnyilvánulás szerinted játékos? Hát jó hírem van, bejössz a büdös tahónak, meg össze is passzoltok, szóval hajrá, legközelebb dugj az ánuszába te is egy hagymát, mutasd ki hogy ő is tetszik neked -.-
2014. jún. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Általában azért csinálunk ilyeneket, mert tetszik a csaj, legalábbis olyannal nem szórakoznék aki nem mozgat meg.

21F

2014. jún. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
az még mindig dob, és nem dug, és a sráccal évek óta ismerjük egymást, szóval ez nem taho megnyilvánulás, hidd el meg tudom különböztetni hogy melyik az és melyik nem..
2014. jún. 30. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!