Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Meddig teltkarcsú egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Meddig teltkarcsú egy lány, és mikortól kövér? Linkelnétek képet?

Figyelt kérdés

2014. jún. 30. 20:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Ha a barátnőm, akkor teltkarcsú, ha nem, akkor kövér.
2014. jún. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
hát, aki olyan +15 kiló körül van max, az ami még talán jó. A több , az már kövér.
2014. jún. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%

nekem ez már kövér

[link]

2014. jún. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
11%

Tudd, hogy a határ nagyon-nagyon szűk!

De itt vannak képek. Mindenkinél egy kicsit változhat. Nagyban függ például az arcától, vagy a melle méretétől is a testéhez képest.


És az első kategóriában lévők sem mindig azt jelentik minden esetben, hogy kezdeményeznék is náluk, vagy annyira tetszenek. Csak annyi, hogy nem gusztustalanul dagadtak és szerintem a legtöbb férfi szerint is inkább teltkarcsú testalkatúak.


Teltkarcsú:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



Kövér:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2014. jún. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

#4-es köszi a képeket és a részletes lelkes kutatómunkát ;)

Akkor nekem eléggé eltorzult lehet a nőkkel szembeni kategorizációm, mert amiket teltkarcsúnak mutattál, azok nálam a normál kategóriába esnek, akiket pedig kövérnek titulálsz, azok nálam az épphogy telt/husis. Szóval férfija válogatja. De képeken szereplő hölgyek mind nagyon kívánatosak és gyönyörűek...szerintem...

2014. júl. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
17%

Nem vagy eltorzult. Én is ezt mondom, hogy mindenkinek másmilyen az ízlése.


Nekem az alsó, kövér kategóriában lévő nőkre talán csak akkor állna fel egyáltalán a farkam, ha kihalnának a vékony, karcsú nők.

Sőt nekem is változó, mert a teltkarcsúban lévők közül a 3.-at és az 5.-et ma már inkább a dagadt kategóriába tenném, jobban megnézve őket.


Nekem ez számít átlagos női testalkatnak. Ez nekem a se nem kövér, se nem girhes:

[link]

2014. júl. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6#Mert kutya vagy.Hiszen csak azok szeretik a csontokat.Akkor bmeg az oszlopot az vékony.
2014. júl. 2. 18:56
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
kérdező, most minek esel neki? ugyanúgy lehet véleménye, legfeljebb majd nem vele fogsz randizni:D
2014. júl. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez képest te vagy, aki normális válaszokra egy állat szintjén reagál.


Nézd csak, csináltam még egy gyűjtést:


Őket hívom átlagosnak:

[link]

Ők sem éppen nádszálak:

[link]


[link]


Hús hús hátán:

[link]


Az ezeken a képeken lévő csajok nem éppen csontik, fadarabok, nádszálvékonyak, mégis széjjel kefélném őket.

2014. júl. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
68%

Érdekesen látjátok a nőket :) Ami a kövér kategóriában szerepel,az vékonyabb mint a telt kategória :D :D

De ha ezek a nők kövéreknek számítanak,akkor meg is érdemlitek a csontkollekciókat :)Jó játékot a csontokkal kedves férfiak :)

2014. júl. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!