Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek is előfordult már,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is előfordult már, hogy kis korotokban szerelmesek voltatok valakibe, akibe nem szabadott volna, pl. unokatesóba?

Figyelt kérdés
Hány évesek votlatok, és ez miben nyilvánult meg? Utólag visszagondolva mit gondoltok erről?
2014. júl. 2. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
nem volt, soha eszembe se jutott másként mint egy rokon
2014. júl. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hát nem!!
2014. júl. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem
2014. júl. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyedül vagy vele tesa
2014. júl. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
14 eves voltam amikor hat nem is nagyon szerelmes voltam, inkabb nagyon csodaltam az unokatesomat. 6evvel idosebb nalam, magas, izmos, jokepu, vicces, kedves. Raadasul meg okos is. En mint eretlen tini oda es vissza voltam erte. Igazabol ha nem az unokatesom lenne, az nem is lenne olyan nagy baj. Meg most is ugyanolyan tokeletes.
2014. aug. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Èn rokonomba voltam szerelmes.....minden nyáron egy èvben kb. egy hónapig keresztanyumèknál voltam mert egy városban laknak nem messze egymástól.Csakhogy az a város egy órányira van autóval.Jártam is vele.😏😏😂 Mindig átjött meg csavarogtunk.😃😄 A szüleim nem ellenezzèk.😁😁 Ès ahogy visszagondolom........nem volt rossz.😏😏😍
2017. jún. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!