Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a jó válasz erre a mondatra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó válasz erre a mondatra?

Figyelt kérdés
Van egy fiú. Nálam idősebb és állandóan bókol nekem ha találkozunk esti buliban. Mindig mondja, hogy hagyjam ott a barátom és menjek hozzá feleségül. Persze mindezt poénból, még csak 19 éves én pedig 16. De jókat szoktam röhögni ezeken a mondatokon. Most azonban chatelünk már egy pár napja, de nem köszönünk el ,csak napról napra visszük tovább a beszélgetést és néhány sort írunk naponta. Van egy dolog amit vasárnap mondtam neki, hogy majd szeretném vele megbeszélni ha legközelebb ugyanígy összefutunk. Írtam neki,hogy nem mert egy közösségi oldalon könnyen félre lehet érteni a dolgokat és ezt elszeretném kerülni. de folyamatosan faggat, és már nem tudok válaszolni. két órája írta,hogy mondjam ell, most meg,hogy "lehet soha többet nem találkozunk:D" és ezeket ő sem gondolhatja komolyan, de nem tudom mi a megfelelő válasz rá. Nem véresen komoly dolog, tehát nem akarok nagyon komoly választ írni,hanem lazábbat. Remélem értitek nagyjából.

2014. júl. 2. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Nem. Sajnos nem értjük nagyjából sem.
2014. júl. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 menta34 ***** válasza:
"Most van egy okod, hogy találkozzunk. Feladnád kíváncsiságból?" :)
2014. júl. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez így elég önző dolog volt. Mármint megírtad neki,hogy szeretnél valamiről beszélni, de csak MAJD. Persze, hogy furdalja a kíváncsiságát.


Szerintem valami olyasmit írnék neki erre, hogy ha soha többé nem találkozunk akkor tárgytalan az is amit szerettem volna. :)

2014. júl. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*kíváncsiság
2014. júl. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!