Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mit jelent? (...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mit jelent? ( bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályban aki bevallotta nekem , hogy tetszek neki ( ott volt egy haverja es 2 barátnőm is) , es erre jelekkel is utalt ezután ( vagy áljelekkel). Ilyen volt pl.: be volt kötve a karja es az egyik haverja azt mondta nekem, hogy az en nevemet írta a kötésére ( bár én ezt nem láttam) ; a suliba órák után a folyosón egy padra lehet lerakni a táskákat es az enyém melle rakta le ( kipróbáltam hogy máshova rakom a táskám hátha csak megszokásból rakja ő is oda , de nem) ; nagyon sokszor ott áll a padon körül ( nem ült mellettem és nem is a padon mellett volt a padja)

2014. júl. 3. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy tetszel neki, és szeretne veled járni. De ehhez az kell, hogy ne kerülgesd állandóan, hanem beszélgess vele. Persze csak ha neked is tetszik ő.
2014. júl. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Es azt elfelejtettem be leírni hogy amikor Facebookra felraktam egy képet o volt a 2. aki like-olta es ez Sztem nem véletlen es más fiú Bem is like-olta azt a kepemet
2014. júl. 3. 10:25
 3/4 Doruss ***** válasza:
Tetszel neki valószínűleg, csak nagyon bátortalan.
2014. júl. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Anna:3 válasza:

Tuti tetszel neki!:) Csak fél hogy elutasítanád a közeledését.

Ha neked is tetszik akkor szerintem kezdj el beszélgetni vele és hátha kicsit nyitottabb lesz. Szurkolok! ;)

2014. júl. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!