Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátság extrákkal? Vagy sima...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal? Vagy sima barátság? Miért lett vége?

Figyelt kérdés

A történet: L/17

Lett egy fiú barátom (X), osztálytársam, padtársam. Nagyon jól elvoltunk mindig, beszélgettünk, barátok lettünk. Összejöttem az egyik haverjával (Y), vele félévig voltam együtt, majd szakítottunk, de (X)-el barátok maradtunk. Közelebb kerültünk egymáshoz, belevitt 1-2 dologba (drog), élveztük ha egymás közelségében voltunk. 1x ottvoltam nála, nem volt semmi. Rá 1 hétre ottaludtam nála, piáltunk, nem volt semmi, de lehetett volna. Beszéltünk a szexről, hogy majd titokban tartjuk meg csináljuk meg milyen jó lesz. Eltelt pár hét, és egyik napról a másikra elfordult tőlem. Nem kereste a társaságom, nem figyelt rám. Majd írt egy üzenetet, hogy nem utál, csak nem érdeklem. Ne zaklassam,semmi. Pedig mindketten tudjuk mivolt..Soha nem beszéltünk róla konkrétan, de mind2-en tudtuk h ez nem csak barátság.


Most nyáron nem látom, de szeptemberben kezdődik előről ,és mindig ott lesz előttem..Miért lökött el magától? Miért jutott erre? Miért nem tette meg azt amit meglehetett volna? Összetört.


Tovább kéne lépnem? Mit tegyek?


2014. júl. 3. 11:02
 1/2 anonim válasza:
Szerintem ne menj utána,mert akkor nem fogod érdekelni,ha nem foglalkozol vele akkor ő fog menni majd utánad.Van egy barátnőm akinek régen a barátja sose foglalkozott vele, mindig ment más lányok után.Barátnőm pedig ment utána és mondtam neki h ha nem mész utána akkor ő fog jönni és így is lett, azóta már 4 éve járnak. :))
2014. júl. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát ha hagytad magad drogozásba belevinni gratulálok...De inkább örülj hogy megszabadultál egy ilyen pasitól.
2014. júl. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!