Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, amikor rájötte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, amikor rájöttetek, hogy egy kérdés konkrétan rólatok szól?

Figyelt kérdés

2014. júl. 3. 13:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Volt .. :/
2014. júl. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem de érdekelne a történet ha megosztanád valakivel..
2014. júl. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
igen volt, sajnos nem is egy.
2014. júl. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
a tegnapi zárójeles faszkodás például
2014. júl. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%
Én még egyik kérdésben sem ismertem fel magam, viszont ha kiteszek egy elég "személyre szóló" kérdést mindig parázok, hogy felismeri magát az érintett. (remélem nem volt még ilyen..)
2014. júl. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Szerencsére velem nem történt még ilyen. De már többször eljátszottam a gondolattal, hogy milyen lenne, ha egy kérdés pont rólam szólna, vagy hogy ha az, akiről én írok ki kérdést az elolvasná és rájönne, hogy én írtam ki.


Priviben esetleg megosztjátok velem az ilyesfajta tapasztalataitokat?

2014. júl. 3. 13:27
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Még nem. Viszont én is félek, hogy kiírok egy kérdést, és az illető rájön, hogy róla van szó benne...:D
2014. júl. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Eddig még nem volt, és remélem nem is lesz. Addig jó amíg nem vélem magam felfedezni egy kérdésben, úgy gondolom :)
2014. júl. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%
Volt bizony,így lett vége a kapcsolatomnak...Még roszabb mint a Face basszus..
2014. júl. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mivel nincs kiírva a nevem a válaszoknál, valamint nagyon ritkán írok bárkinek is privátban így nem nagyon lehet beazonosítani, hogy melyik válaszokat írom én. Ergó nem vagyok feltűnő sem. Úgyhogy nem, nem írnak ki rólam kérdéseket, és jól is van ez így:)
2014. júl. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!