Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek lányok azokról a fiúkról, akik senkinek nem kellettek/kellenek és emiatt az állandó testedzésbe menekülnek?

Figyelt kérdés
velem ez a helyzet,sosem volt senkim és nem vesznek észre sem,nincsenek barátaim,nem járok szórakozni meg nyaralni sem évek óta és az edzésbe menekülök,csak az jelenti számomra az életet
2014. júl. 3. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Egs.
2014. júl. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szánalmas? :O
2014. júl. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Pár fokkal jobb mint ha csak csöndben sírnál a sarokban, vagy világgyűlölő blogot írogatnál.


Bár én nem értem, ha annyira komolyan edzel, hogy nincs barátod, az én edzős ismerőseim mind nagyon hamar találtak az edzőtermen belül baráti társaságot.

2014. júl. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én ilyen vagyok, gyúrok, csak épp kajára nincs elég pénz, szóval annyit is ér az egész, de legalább a tudat megvan, hogy én tényleg gyúrok és edzek keményen az izmokért :D
2014. júl. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor változtass az életeden ennyi.
2014. júl. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem konditeremben edzek,itthon szerelmet fel egyet alap dolgokkal(gépek nélkül).A kajával nekem még nincs gond,csak ma pl.7-szer tudtam enni csirkemellet és még mindig van 3...szóval fejlődök is,elvagyok.
2014. júl. 3. 20:55
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem egy fokkal jobb a helyzetem. vannak barátaim. sookat járok konditerembe, dolgozom, és néha elmegyünk kocsmázni a barátokkal. de nem volt még soha barátnőm
2014. júl. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na pont ezért jó a konditerem, igaz qva drága , de ott lehet barátkozni,férfiakkal (mint haverok), és nőkkel (mint bnő)
2014. júl. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!