Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15-18 éves lányok! Nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-18 éves lányok! Nektek milyen az ideális fiú?

Figyelt kérdés
2014. júl. 4. 00:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Humoros, figyelmes, őszinte.
2014. júl. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
magas és vékony....
2014. júl. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
eddig mindegyik,talán a figyelem alábbhagy egy ido után,és néha kénytelennek érzem magam arra hogy azt mondjam egy lánynak amit a helyzet megkiván
2014. júl. 4. 00:44
 4/10 anonim ***** válasza:
Udvarias, hűséges, bátor. Ezek a fő tulajdonságok nálam amiért felnézek egy férfire :)
2014. júl. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#5 Egy férfi csak ùgy lehet bátor,ha fél:)
2014. júl. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

őszinte, vicces, perverz, megbízható, legyen féltékeny:D

barna szem, barna haj, széles váll, magas alkat,

f.@.* méretre ne legyen túl nagy, csókóljon jól:)

kicsit lehet durvább...vagyis ne legyen az a szendeszűz;D

15/L

2014. júl. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Belül: Kedves, jó humorú, ajánlja fel néha, hogy ő fizet (még ha nem is hagyjuk neki mi lányok, azért kedves gesztus, de nem kell mindig és nem mindegy milyen értéknél. Inkább egy gombóc fagyira gondolok). Nem unalmas, spontán.


Kívül: ez mindenkinek személyre szabott, pláne nálam, mivel már 4 éve a párommal vagyok :) Az én párom és ideálom is egyben:

barna haj, sötétbarna szemek, hosszú sötét szempillák, jó kerek popsi, 195+ cm, izmos testalkat, de nem TÚL, mert az is gusztustalan, 100kg körül.


legjobb <3


18/l

2014. júl. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,jöhetnek még:),én 190 cm vagyok és viszonylag nagy a fejem,ez számit?
2014. júl. 4. 01:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, a páromnak is az :D És nagyon cuki. Nagy kerek feje/arca van. Bár ha fotóval ellátnád jobban meg tudnánk ítélni, mert lehet akkora, mint egy óriás lufi, és akkor az más tészta :D
2014. júl. 4. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Külsőleg: Magas (185 cm a tökéletes<3), sportos, jó testalkatú, a szem és a hajszín mindegy, mert mindegyik tetszik. Elegáns, jól öltözködik.


Belsőleg: Udvarias, nem érzelmes, és nem ügyetlen. Jó humorú, de nem viszi túlzásba a poénkodást. Talpraesett és megértő. Nem nyomul sokat, nem féltékeny. Okos, lehet vele beszélgetni. Van izlése, filmek és zene terén azokat szereti mint én.


15/L.

2014. júl. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!