Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok tetszik nektek Jen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok tetszik nektek Jen Selter alakja, feneke?

Figyelt kérdés

[link]



ilyet akarok.


2014. júl. 4. 01:09
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Igazad van, sokkal jobb egy elöl deszka, hátul léc nő vagy egy zsír tömeg...
2014. júl. 4. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:

Nem erről van szó, de legalább azok nem mutogatják így magukat, naponta 50x... (jobb esetben).

A fitnesz ipar amúgy is az egyik legnagyobb átverés, illúzió, jobb ha nem onnan választ magának példaképet az ember.

2014. júl. 4. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:

'. Jó lenne ha a kérdésre válaszolnátok

2. Hát ő nem elöl deszka hátul léc

3. még jó hogy a kövér csajok nem motogatják magukat.

2014. júl. 4. 02:24
 34/41 anonim ***** válasza:
Ezt egyértelmű.
2014. júl. 4. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

am ilyen segget bárki csinálhat és sztem kevesebb mint 4 év alatt sztem 1 is elég heti 2-3 edzéssel megfelelő kajával.

Am elől léc és az arca se jön be.

Ja nekem már volt 6 kockám évekkel ezelőtt nem sok értelmét láttam tovább edzeni leálltam kb 5 év alatt szívódott fel. Ja és fél év alatt lettem kockás minden nap 100 felülés aztán 200 ennyi.

2014. júl. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


'. Jó lenne ha a kérdésre válaszolnátok

2. Hát ő nem elöl deszka hátul léc

3. még jó hogy a kövér csajok nem mutogatják magukat."

Azt mondd meg nekem, hogy ki mondta azt hogy ő elöl deszka hátul léc?

2014. júl. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Simán össze lehet hozni ilyen alakot,vagy még jobbat is!Kitartás,rendszeres edzés,étrend stb.
2014. júl. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

Ha olyan "simán" lehetne összehozni, akkor majdnem minden nő ilyen alakkal "vagy jobbal" szaladgálna.


Rendszeres edzés és étrend... Ez már nem "sima"


Erről ennyit.

2014. júl. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:
Hát de a nők nagy részének nins kitartása, meg az étrend lehet nem tud úgy étkezni, meg nincs ideje, mondjuk kis gyerek mellett
2014. júl. 4. 16:18
 40/41 anonim ***** válasza:

lehet hogy ossze lehet ennel jobb alakot is hozni megfelelo kajaval meg ertendel,csak itt a kiraeras a kerdes,ami rengeteg emberbol hianyzik.Szerintem baromi formas a csaj..

sokat tett azert hogy igy nezzen ki,es lehet hogy par csaj meg ennel jobbat is kitudna magabol hozni,de azoknak a kiratasuk 0! es a pasik nekem nem mondjak hogy nem jon be,mert ha meglatnak elobe kb osssze vissza szarnak magukat mar a latvanyatol is:)

2014. júl. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!