Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S . Fontos! Most mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S . Fontos! Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok tavaly nyáron találkozni akartam egy sráccal de anyu nem engedte mert jött a "Túl fiatal vagy ahhoz hogy kettesbe találkozz egy sráccal" duma..De viszont télen összefutottam vele(NEM VÈLETLEN meg volt beszélve) erről anya nem tudott mert nem is kérdeztem meg tudtam hogy úgyis nemet mondd így "titokba" találkoztam vele...utánna tavasszal meg sétáltam barátnőmmel és pont összefutottunk vele és hát miért is ne ugye elkeztünk beszélegetni (MOST VÈLETLEN FUTOTTUNK ÖSSZE) nagyon jó volt meg minden..suli közbe egyikünk se ért rá hogy találkozzunk vagy hasonlók ...így most nyári szünetbe már heti rendszerességgel találkozunk és anya nem tud róla nem is sejti hogy az ő "kicsi lánya" tudta nélkül talizgat egy pasival..(ahiva am mindig elkiséri a barátnője) az utolsótalin pedig szóba jött hogy én velem nem jön el futni senki..és hát mondta ha ráér akkor majd eljön velem ..

De az a baj h most nem tudom mi tévő legyek? Mondjam el anyának hogy eddig találkozgattam vele? vagy ne? Vagy csak mondjam hogy elmegyek vele futni?

Mit tegyek?



2014. júl. 4. 01:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Mondd el, NE VÉLETLENÜL
2014. júl. 4. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

mindent?

Kicsit parázok tőle...

2014. júl. 4. 01:31
 3/10 anonim ***** válasza:
Hiába hangsúlyozod hogy kis lány, az vagy és kész. Anyádnak igaza van, fiatal vagy még ehhez, ha tetszik ha nem. Az hogy mások ezt csinálják attól te még lehetsz normális. Anyudnak meg ne hazudj, mert csak rontasz a helyzeten. Nem fog benned megbízni. És még nagyon fiatal vagy. De tényleg.
2014. júl. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem ezért csinálom mert mások is hanem azért mert ha vele vagyok akkor boldog vagyok..(am meg már megbeszéltük hogy csak haverok leszünk ès ez mind2nek megfelel)
2014. júl. 4. 01:36
 5/10 anonim ***** válasza:
hány éves?
2014. júl. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
14
2014. júl. 4. 01:49
 7/10 Sajtból van a hold : ***** válasza:
Lehet, hogy megbeszéltétek, de hidd el, minimum az egyikőtök többt fog érezni idővel.
2014. júl. 4. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Háát...Nekem igazából régebben tetszett de már nem. .. Szerintem ő se érez többet(most)
2014. júl. 4. 01:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Mond el anyukádnak, de ne feledd hangsúlyozni, hogy boldog vagy vele és nem vagy már kislány, tudod, mi milyen veszélyekkel jár.
2014. júl. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Most már ideje lenne, hogy anyukád is tudjon róla. Mondd el neki, hogy találkoztál vele, és elhívott futni. De azért vigyázz magadra, én is azt mondom, túl közel ne engedd magadhoz, mert ráfázhatsz.
2014. júl. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!