Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki eldobott (? )

Figyelt kérdés

Te, hogy kezdenėd ujra az ėleted?

Elköltöznėl?


f



2014. júl. 4. 02:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Fish1 régen hallottam ekkora igazságot.
2014. júl. 4. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Igazat irt... de az ėn esetemben nem olyan egyszerü.
2014. júl. 4. 04:22
 13/20 anonim ***** válasza:
Most komolyan azt hiszed hog nagyobb problémákkal küzdesz mint mások? Mindenkinek van, még sem nyavajognak itt..
2014. júl. 4. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ha úgy gondolod nekem leirhatod mert ha senkivel nem beszélsz erről az se megoldás.20/L
2014. júl. 4. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

sajnáltathatod magad, sírhatsz itt, lepontozhatsz nyugodtan ezért nem nagyon érdekel...

itt sírsz mint egy kislány...szerinted az megold valamit? kéreted magad mint egy ... szerinted ez megold valamit? neked nem is segítség kell csak, hogy valaki figyeljen rád, hogy valaki nyaggasson mi a problémád mert egyedül érzed magad...biztos nem véletlen, hogy "mindenki eldobott", de szerinted ez itt változtat rajta? te kell tegyél azért, hogy jobb legyen, rendbe jöjjön az életed! menekülhetsz a probléma elől az önsajnálatba, de szembe is nézhetsz vele és leküzdhetsz minden akadályt! persze néha ki kell adni magadból a fájdalmat...de ne várd, hogy más oldja meg a problémáidat! állj talpra és ne süllyedj el az önsajnálatban! vannak akik sokkal rosszabb helyzetben vannak mint te és mégis küzdenek, nem adják fel az első akadály előtt! én is sokat sírhatnék mert egyedül vagyok meg minden bajom van...én fogtam magam és azt mondtam elegem van az egyedüllétből és tettem azért, hogy jobb legyen! és sikerült is elérnem amit szerettem volna :) neked is sikerülhet, csak ne add fel és tegyél érte!

2014. júl. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én költöztem már el. És nagyon igaza van itt annak,aki olyasmit írt,h "égboltot vált,de lelket nem."
2014. júl. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Írhatsz privátot, ha úgy gondolod.
2014. júl. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Ti sem adnátok igazat... minek irjak... ugyis, csak vitáznánk.
2014. júl. 4. 23:21
 19/20 Fish1 ***** válasza:

Ha azt mondod, hogy "mi sem adnánk igazat", akkor az azt jelenti, hogy néhányan már nem adtak neked igazat. Ilyenkor van az, hogy ha több ember egymástól függetlenül nagyjából ugyanazt mondja, akkor érdemes elgondolkodnod azon, hogy lehetséges, hogy nekik van igazuk és bizonyos dolgokat te látsz rosszul, akkor is, ha ez fáj.

Azt viszont nem értem, hogy kiírsz egy kérdést, véleményeket vagy segítséget várva, de hogy mi történt, vagy mi az oka az elkeseredésednek, azt nem. Info nélkül nehezebb véleményt alkotni, de rajtad áll. Vagyis értem, de nem fejtem most ki. :)

2014. júl. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mi a konkrét probléma?
2014. júl. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!