Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 20 éves lány vagyok. Kint dolgozom külföldön és megismerkedtem egy 29 éves román sráccal. Nagyon szép dolgokat mondott nekem , ami persze nagyon jól eset mert már régóta nem kaptam ennyi kedvességet senkitől. Azt hiszem belészerettem. Már több hónapja beszélgetünk minden nap, őt érdekli az hogy hogy mit szeretek csinálni, mi a kedvenc szinem, meg minden legapróbb részlet. 3 napja is ott voltam nála, és úgy alakultak a dolgok hogy lefeküdtünk. Elnézést ha nyers volnék de soha nem volt még ennyire jó senkivel... a lényeg az hogy: a srácnak van két gyereke és "elméletileg" felesége, akivel válófélben van.. mégis a facebook-on közös képe van fent vele. A másik dolog pedig az hogy általában én kerestem az ő társaságát , de mikor átmentem hozzá soha nem akart hazaengedni. Minden alkalommal egymás melett feküdtünk az ágyon , ölelt, nem engedett el és nem próbálkozott be. (Kivéve 3 napja) azóta nem nagyon beszéltünk , csak a mai napon mivel leestem egy létráról és annyira megütöttem magam hogy alig birok menni.. fellajánlotta hogy ha bármire szükségem van akkor nyugodtan szóljak neki.


Nem tudom hogy mit tegyek, úgy érzem hogy szerelmes vagyok, de van egy olyan érzésem is hogy nincs válófélben. Ha esetleg valaki volt már hasonló helyzetben akkor kérem írja meg hogy mit tett mert én jelen pilanatban nem tudom hogy mit csináljak. Köszönöm előre is és bocsi a hosszú sztoriért.


2014. júl. 4. 03:10
 1/4 anonim ***** válasza:
bozgor
2014. júl. 4. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ne haragudj kedves válaszoló de ezt nem értem.
2014. júl. 4. 03:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen utánajárnék mi is a helyzet, és vele is megbeszélném hogy akkor ez most mi volt, és hogy lesz e folytatás.
2014. júl. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért nem bízol benne, mondott valamit, vagy adott rá okot, vagy csak a kép miatt? Természetesnek mondható, hogy a gyerekei miatt még fontos neki a múltja...de csak ő tudhatja hogy mit tervez veled, és hogy egyáltalán tervez-e.

Ismerek olyan "válófélben lévő" párt akik közül a férfi szeretőt tart, de esze ágában sincs elválni, szóval nem újdonság, de nem akarok általánosítani, hogy biztos itt is ez van, elég ostobaság lenne, de nyilván akkor tekinthető biztosnak, ha már el is váltak...

2014. júl. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!