Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van annyi szex kapcsi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van annyi szex kapcsi?

Figyelt kérdés

Fiúk,lányok közt is egyaránt aztán pedig morognak szidják egymás nemét!

Ez a trendi talán?


2014. júl. 4. 08:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Azért, mert így van egy állandó partner, és nem kell alkalmira felszedni idegeneket.
2014. júl. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Valamint nem is kell együtt élni, és nem kell kompromisszumokat kötni. Legjobb.
2014. júl. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az én véleményem szerint alkalmi az is csak hosszabb távon s közben egyik is másik is kef..het másokkal is mellette.
2014. júl. 4. 09:08
 4/9 A kérdező kommentje:
Az ember azért emberi lény,hogy tudjon alkalmazkodni másokhoz!
2014. júl. 4. 09:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Alkalmazkodni szexkapcsolatban is kell.
2014. júl. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a visszafoghatatlan ösztöneik miatt kell ez nekik, mert így nincs kötöttség, nincs annyi érzelem, csak a testi vágy kielégítése, a többivel meg nem kell foglalkozniuk
2014. júl. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Bizony! Aztán k..ázzák és str..ik egymást
2014. júl. 4. 14:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi az a "kapcsi", leordítanád a kérdésedet magyarra?
2014. júl. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan emberek mennek bele, akik már sokat csalódtak sorozatosan, és nem mernek szeretni és nem is akarják, hogy mások is szeressék őket. Rájönnek hogy passzolnak egymáshoz szex téren és összejárnak. Néha több is kialakul,de ez ritka eset. Egyébként most nekem is ilyesmi kapcsolatom van, pedig mindig elítéltem.
2014. júl. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!