Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám abbahagyni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám abbahagyni?

Figyelt kérdés
Sokszor szinte vágyok arra, hogy olyan videókat nézzek amiben dagadt nők mutogatják magukat (bbw-k). Mielőtt elkezdeném nézni az ilyen videókat felteszem magamnak a kérdést, hogy akarom-e és arra jutok minden egyes alkalommal, hogy igen is meg nem is. Örülnék neki, ha nekem is a vékony, csinos nőkre állna jobban és a bbwkre kevésbé vagy egyáltalán nem. Van amikor nagyon rámjön és akkor csak az jár a fejemben, hogy megnézek egy bbw-s videót, de eközben az is, hogy én ezt nem akarom. Miért van ez? :(

2014. júl. 4. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
én is verem ilyenekre
2014. júl. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarod abbahagyni? Ha ez izgat, erre indulsz be, akkor hiába küzdesz ellene, ilyennek születtél.
2014. júl. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért, mert zavar! De akarok változtatni akkor lehet is nem?
2014. júl. 4. 11:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy cipőben járunk...

Én gyakran verem ilyenre de barátnőnek meg csak vékony csinos csajokat szerzek. és titokban tartom bár egyszer kipróbálnám egy bbw-vel :D

2014. júl. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Neked (is) a molett, kövér nők jönnek be. Ilyen vagy, ilyennek születtél, fogadd el. Ez egy olyan fétis, amit elnyomhatsz, de nem szabadulhatsz tőle. Minél inkább próbálod elfojtani, annál rosszabb lesz és annál inkább csak a kövér nőkön fog járni az eszed. Úgyhogy tanuld meg kontroll alatt tartani.

Párkapcsolat terén pedig azt javasolom, hogy válassz egy gyönyörű duci csajt magadnak akivel hihetetlen szexuális élményekben lesz részed. Hidd el, eszedbe sem fognak jutni a videók, amikor az ő idomaival "játszadozhatsz". Élvezni fogja ő is az extra törődést. Viszont ne kezeld szexuális tárgyként, ne csak azért legyél vele mert kövér, hanem mert mint ember is érdekel.

Az pedig, hogy dilemmázol az azért van, mert a kövér emberek társadalmi elfogadottsága alacsony, valószínűleg azon agyalsz, hogy mit szólnának a többiek a környezetedben ha duci barátnőd lenne és inkább magadat hibáztatod, hogy miért nem jók neked a vékony lányok. Nincs ezzel semmi gond (mármint azzal, hogy a ducik tetszenek neked), viszont azt jegyezd meg, hogy ez a te életed, te éled és nem mások helyetted.

2014. aug. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!