Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexkapcsolatban vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban vagyok egy ismerősömmel. ( több lenn) Szerintetek nem lesz kínos? Elmenjek így? 20/L

Figyelt kérdés

megkérdezte a srác ( ő 22/F) hogy nem lenne-e kedvem elmenni vele és a haverjaival pár napra a Velencei-tóhoz.

Eddig még nem hívott el így sehova, hogy a haverjai is ott lesznek és eléggé félek, hogy tudják hogy szexkapcsolatban vagyunk és úgy fognak rám tekinteni mint egy ku*vára, akivel ők is szexelhetnek, vagy csak simán lenéznek majd és nagyon kínos lesz az egész


2014. júl. 4. 14:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Hát......megkockáztatom, hogy bedobnának egy közös partiba. Nekem nagyon ez jön le a sztoriból.

Valószínűleg azt gondolja, hogy ha vele kapható voltál az ilyen jellegű kapcsolatra, akkor egy könnyűvérű nőcske vagy, aki leápolná a többi havert is. És valószínűleg már elterjedt köztük a híred, úgyhogy nagy tiszteletre ne számíts......

2014. júl. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%

Bolond vagy.

Tuti, hogy elkezdett többet érezni irántad a srác.

Ha te is iránta, akkor mindenképp menj el.

De ha neked tényleg csak szexet jelent vele az együttlét, akkor szerintem maradj otthon.


25L

2014. júl. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%
Ha fel vagy tüzelve, akkor tessék ott lesznek még többen és élvezheted többszörösen. Ne mond,hogy csak a fiúddal jó a szex, mással nem.
2014. júl. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%

#2-es -nek igaza van.

Menj velük, ha akar valamit a srác tőled, szexnél többet, akkor

1.) te is szeretnéd és összejöttök,

2.) te nem szeretnéd...dugtok pár napig a velencei tavon

De ha csak azt hiszi, hogy partiba vághatnak többen, akkor

3.) ha te is szeretnéd, lesz egy állatjó velencei tavi nyaralással összekötött gangbang élményed

4.) ha te nem szeretnéd ezt, akkor pár napig olcsó ribinek néznek, de legalább nem az emeleten rohadsz, hanem Velencei tó juhééé!!!

2014. júl. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem is többet akar tőled a srác, lehet át akar rakni "szerető" státuszból "barátnő" státuszba.
2014. júl. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem meg nem akar többet. Nyaralás közben is szexelne, ennyi...
2014. júl. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

2-es vagyok


6-os: Nyaralás közben egy ilyen srác annyi csajt talál szexelni, amennyit csak akar... a haverjai előtt ráadásul tuti, hogy más csajjal villogna, hogy ő nyaralás közben is talál szexre valakit, és nem égetné magát, hogy otthonról kell vigye a szexpajtását.


Szóval többet akar, higgyétek el.

2014. júl. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem, ha többet akarna, nem egy rakás haverral együtt hívja el (mint gondolom egyetlen lányt), hanem kettesbe szervez valami kis olcsóbb de meghitted programot. Ennek így inkább egy "dobjuk be a közösbe" szaga van..... #1
2014. júl. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%

Nem vagyok nagy pro a szexkapcsolatokban, de ha nekem lenne egy csaj, akit akkor kefélhetek, amikor csak akarok és mégis többet szeretnék, első körben kettesben mennék el vele valamerre, hogy kicsit legyen romantikusabb. Aztán ha úgy is jól érezzük magunkat, akkor lehet ilyen közös nyaralásos dolog, de akkor már úgy, mint a barátnőm.


Viszont ha gruppenbe akarom tolni, akkor ezt csinálnám, amit veled is csinál. Elhívnám a csajt és ott leitatnám, aztán mehetne a gangbang.

2014. júl. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
en viszont pont forditva vagyok ezzel, volt egy csaj tavaly akivel parszor osszejartunk, aztan kezdtem elvinni erre-arra haverokkal, de kettesben randi kinos lett volna, vegul nem is lett belole tobb - jott a nyar, hazakoltoztem, o is elte a sajat eletet, ennyi
2014. júl. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!