Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom rendszeresen átver!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom rendszeresen átver! Lehet, szakítunk is. Belehalok! Tudnátok valami tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Tegnap elment egy ismerőséhez bulizni, mondta, hogy majd felnéz és ír. De fel se jött, én meg félek h esetleg túl sokat piált meg füvezett. És kicsit kiosztottam őt facen, hogy ennyit ér a szava... akkor ne ígérgette volna magától(!), hogy írni fog. Nem is én kértem.... ő mondta, hogy írni fog nekem a buliból. Meg mondta pénteken, mikor kérdeztem h mikor jön haza, hogy természetesen délelőtt, de még sehol sincs. Lehet, én reagálom túl, de ha nincs is netje valami miatt (plusz elvileg a telefonján sincs pénz), legalább egy sms erejéig kölcsönkérhette ovlna a haverja telefonját, mert tegnap délben ment el, és azóta se híre, se hangja. Azóta idegeskedek (mert veszekedéssel váltunk el egymástól). Alapból elég jó családból származom, de teljesen tönkretesz. Pl kb se bírnám alkohol nélkül... és az lenne a jó, ha szakítanánk (nem csak emiatt, mert ez nem egyedi eset, mindig ígérget összevissza és sose tart be semmit). Tegnap is ittam, ma is az előbb... egyszerűen ez az idegeskedés h hol van 1 napja.. teljesen lebetegít... meg minden barátom annyira mondogatja, hogy jobbat érdemlek, de olyan nehéz elszakadni tőle. :( Még ő volt annyira fellelkesedve h TERMÉSZETES, hogy délelőtt hazajön. Hívni nem akarom, mert ELEGEM VAN ABBÓL, hogy lány létemre mindig én vagyok az, akinek utána kell járnia, hogy mégis mi a fészkes fenét csinál. Nem hiszem el,hogy valahogy nem tudta volna megoldani h legalább egy sms erejéig kölcsönkérje a haverja telefonját, amikor tudja jól h aggódós típus vagyok, és... meg több dologban úgy érzem, hogy nem őszinte velem.. mindegy, a lényeg h szakítani szeretnék vele, de úgy érzem, belehalnék. Most is alkohol nélkül nem bírnám ezt a nyomást. Nem ittam sokat, csak egy pohár bort, legalább h kicsit elzsibbasszon. Nem akarok miatta tönkremenni, miatta alkoholt inni, egészséges boldog életet szeretnék... de szeretem :'( Tudnátok tanácsot adni? Hogyan vethetnék ennek véget?


ui.: tudom, kissé gyerekes a sztori... de remélem, megértitek :/


2014. júl. 5. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
de kis suta vagy. nem pöröghet túl gyorsan az agyad, ha még csak most gondolkozol az otthagyásán.
2014. júl. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tudom! 3 éve ez megy!!! Mindig megbocsátok neki, mert mindig hiteget h megváltozott, én hülye, mert szeretem és el is hiszem neki.. talán csak, mert el AKAROM hinni...


viszont tavaly nyáron nyaralás alatt megismertem egy fiút, aki segített elfeledtetni a pasimat, de mivel a fiú más országban lakik, ez a kapcsolat kikopott. ezután amúgy a barátommal nem is beszéltünk fél évig, majd én hülye, januárban megkerestem h miújság vele (de abszolút érzelemmentesen, csak nem tudtam h él-e vagy hal.). és utána kezdett megint könyörögni, lb 1-2 hónap után megint megadtam neki magam.. és mindig, mindig, MINDIG pofára ejt! olyan hülye vagyok :( tudom, hogy sokkal jobbat érdemlek, de mégis őt szeretem :(

2014. júl. 5. 12:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Olyan hülye vagy kislány, nem tudom hogy hány éves vagy kb 18 max. Füvezik és piál, nem mellesleg nélküled jár bulizni. Hagyd már ott az isten szerelmére, tényleg vannak ilyen életképtelen emberek???? Ne haragudj hogy így kiakadok, de pont az ilyen értelmileg sérült emberek miatt nem csináltam még gyereket és szerintem nem is csinálok. Szakíts vele és kész. Egyáltalán a szüleid hogy viselik el hogy egy füves kreténnel vagy együtt? Elvileg jómódú családban vagy az ilyen családoknál az ilyen férgeket elvből nem engedik a lányuk közelébe..
2014. júl. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nm olyan buliba ment... inkább vendégségbe, valami szülinapi ünnepség vagy mi... valami haverjához.
2014. júl. 5. 12:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Ki a francot érdekel a buli??? Nem kell mindenhova követned mint egy kis pincsi, ezt nemhogy a férfiak, de senki sem szereti. A baj ott van hogy egy hülye trógerrel vagy együtt. Bár az írásodból ítélve megtaláltátok egymást. A füves nyomi és az életképtelen kiskutya.... szánalmas
2014. júl. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

" Tudom! 3 éve ez megy!!! Mindig

megbocsátok neki, mert mindig hiteget h

megváltozott, én hülye, mert szeretem és el

is hiszem neki.. talán csak, mert el

AKAROM hinni..."


Akkor edd meg, amit főztél!

2014. júl. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!