Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van megőrülve sok lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van megőrülve sok lány az izmokért?

Figyelt kérdés
Látom ismerőseimet is,mind ilyen orkfejű kigyúrtakkal járnak...aztán fotózgatják magukat és írja a csaj,hogy "na ilyen az izmos test" meg "még csak most vette a felsőt,de majd szétszakad rajta" és mennyire szeretik a fiút...posztolgatják a képeket,hogy aki nem gyúr,az bu_zi.Persze az ilyen mind koxol,három hét alatt nő 5 centit a karjuk plusz dinnye mellizmuk lesz.Én is gyúrok,de nem haladok ilyen gyorsak,pedig a kaja meg van,de tömegnövelő,kox semmi,úgy látszik nekem is be kell ruháznom ezekbe ha megfelelő eredményt akarok.
2014. júl. 6. 20:21
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

"Miert ne tudna elfutni"


Biosz egyes.

2014. júl. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Oroszlán elől el lehet futni a benszülöttek el tudnak futni előlük sőt még le is vadásszák,és nem izmosak.Ezért mondtam hogy fingotok nincs az edzésről.
2014. júl. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Hat eloszor is nem minden pasi fenykepezgeti magat, aki gyurni jar.

Masodszor ti is jobban megbamuljatok az olyan csajokat, akiknek hatalams melluk van es jo fenekuk.

Harmadszor pedig rajtas kivul nem minden pasi gyurja agyon magat

2014. júl. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Csomó olyat ismerek, aki nem gyúr, mégis régóta van barátnője. Nem érdemes szerintem általánosítani.
2014. júl. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 SprintElek ***** válasza:
Engem tegnap a lánchíd egyik oroszlánja kergetett végig a rakparton. Még szerencse, hogy napi 3km-t futok oda-vissza, így simán elfutottam előle..
2014. júl. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!