Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy gyönyörű 13 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy gyönyörű 13 éves velem egykoru lány és nagyon jólenne ha járna velem de van pasija. Mit tegyek, hogy velem járjon?

Figyelt kérdés
Normális kapcsolatra gondolok nem szexre vagy ijesmire.
2014. júl. 7. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Az ilyesmire nem ijesmire,de mind1:)
2014. júl. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 MYWYX válasza:
taláj magadnak szabad csajt
2014. júl. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
13 évesen menj vissza legózni...
2014. júl. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha pasija van hagyd!!!
2014. júl. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
30%

Figyelj.. Bocsi ha nem lesz jó, de..

ez így nem. Mit értesz normális kapcsolat alatt?

miért szeretnél a lánnyal lenni ha tudod hogy ő (gondolom, mert -jobb esetben- különben nem lenne vele) boldog a sráccal?

nem magadnak szeretnél jót?

na mindegy.. Szóval nézd, ha tényleg te többet tudnál adni a lánynak akkor beszélgess vele és azontúl hogy kérdezed őt magáról (lehet hogy ez nem tetszik..de jóleső, és ha jól értelmeztem meg akarod hódítani), néha beszélj magadról is, hogy a lány megismerje azt az oldaladat is és ha úgy van rájöjjön hogy melletted jobban érezné magát..

Ez szubjektív hogy ki szerint mi a jó meghódítási módszer, én csak a saját véleményemet mondtam.

De itt megint feljön az, hogyha jót akarsz neki akkor -ha sikerül hogy megtetssz neki- ne rögtön gyere össze vele.. Mert erősen egy utolsó cédának nézhetik érte. (ez tapasztalat, -pont ez volt velem, csak a lány helyében,le lehet pontozni-..mert mindenki csak a látszólagos tények alapján ítélkezik, és nem lehet tudni hogy kit mennyire érint mélyen hogy mit gondolnak róla -engem például nem, mert mindig van aki rossz véleménnyel van rólam, akkor meg tökmindegy, akkor már legyek is hozzá boldog-, reméld hogy őt sem.. De ne tedd ki ennek.

a lényeg a válasz közepe. Remélem segítettem. :)

13/L

2014. júl. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!