Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok zaklatásnak vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok zaklatásnak vagy pozitivnak veszik, ha egy fiú, akiről lemondtak, nem hagyja annyiban a dolgot?

Figyelt kérdés

Nem telefonos zaklatás, meg követem , meg egyéb hasonló dolgok.


Csak a ne szólj hozzám, kerülj engem, jellegű dolgokra a srác nem nyomulósan, de azért kezdeményez beszélgetést, érdeklődik stb.

Zaklatás ez?



2014. júl. 7. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
eléggé annak tűnik... miért nem lehet megérteni hogy ha nem akar valaki beszélni, azt ne keresse az ilyen?
2014. júl. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszel egy nőnek már az is zaklatás ha ránézel vagy egy légtérben vagy vele....:-)
2014. júl. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Igen. Mit nem értesz azon, hogy hagyd békén? Nem akar tőled semmit, és ezen az se fog változtatni, ha tovább erőszakoskodsz.
2014. júl. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
25%
Szard le hogy mit akar, ha nem tud viselkedni, te is felboríthatod a szabályokat!
2014. júl. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudom én most azt próbálom ki, hogy egy darabig nem keresem, majd egy jó hét múlva megpróbálok rá megint jó benyomást kelteni, mert szörnyen kezdtem, de azt mondta, hogy ő nem olyan, akit ennyivel megbántanék (nyomultam). De ettől függetlenül ő olyan, aki azt mondta, hogy megkapom tőle a lehetőséget.
2014. júl. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!