Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, titeket apátok/papátok/b...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket apátok/papátok/barátaitok nem segítettek abban, hogy megtanuljatok csajozni már kamasz korotokban? Nem volt egy férfi aki a nőzés alapjairól beszélt volna veletek?

Figyelt kérdés
2014. júl. 7. 19:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem..
2014. júl. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nem.

Barátok próbáltak valamit magyarázni, de a saját bőrén tanul az ember leginkább.

2014. júl. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 C0r3 ***** válasza:
Nem. Azóta is a legjobb esélyem, hogy leszólítanak a csajok :D (16F)
2014. júl. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Úgy értem nem is főleg gyakorlati tanácsokat. Hanem hogy hogyan kell hozzáállni a nőkhöz, milyen mentalitás kell az egészhez, hogyan gondolkodjatok a témáról, stb.
2014. júl. 7. 19:37
 5/15 anonim ***** válasza:
Nagyapám nem is volt, apám állandóan dolgozik, a haverok meg leszarják a nőügyeimet. Szerinted? :D
2014. júl. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagybátyám egy bőrgőzös pillanatában egyszer ezt mondta: figyelj Pali (Imi vagyok amúgy), a leányok azok mint kurvÄk, az asszonyok meg érzéketlenek, de a hölgyek, akiket nem porolt ki az uruk mán egy jó ideje, azok majd' megvesznek egy kis kalandér. Nem vagyunk mi olyan jól eleresztve, hogy válogassunk, apád meg én jól tudjuk eztet, azt esszük, amit elénk raknak. Ezért van olyan anyád amilyen...


A többit nem hallottam mert 7 évesen ez elég traumatizáló volt.

2014. júl. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem,soha.
2014. júl. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Semmit, de én majd ha lesz fiam megtanítom.
2014. júl. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Soha.
2014. júl. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem segített senki. Őszintén szólva, még Csernustól és a pszichológusomtól is többet tanultam a témáról, mint bármilyen rokontól/baráttól.
2014. júl. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!