Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ezzel utólag valamit tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ezzel utólag valamit tenni?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok, kapcsolatfüggő. 13 éves korom óta mindig volt barátom, általában mind kölcsönös szerelem volt. 17 éves korom óta vagyok a férjemmel. Még mindig szeret engem. Sajnos már többször megcsaltam. Mert én olyan vagyok, hogy nem tudok szerelem nélkül meglenni. Mellette is folyamatosan szükségét érzem annak, hogy más férfiak szerelmesek legyenek belém, hogy tudjam érezzem, hogy odavannak értem. Úgy érzem neméltem ki magam, de már késő, mert házas vagyok, gyerekeim vannak. Biztosan nem dobnék el most mindent csak ezért, hisz a gyerekeim is megsínylenék. Így inkább marad a titkos szenvedés, és az örökös szerelem keresés. Mit tehetnék így utólag,ha tudom hogy nem éltem ki magam,de már nem tehetek semmit ezügyben? Nem boríthatom fel a családom életét.
2014. júl. 8. 14:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha már gyerekeid is vannak akkor amig fel nem nőttek és önnállóak nem lettek, az engergiáidat forditsd arra, hogy sok-sok élményt szerzel a családodnak. Hidd el, ha pl. elmentek már reggel egy közös strandolásra, akkor estére hulla leszel és nem fogsz a szerelem után vágyakozni. Ahhoz pedig, hogy elvidd őket kirándulgatni, tengerparti nyaralásokra, eddzésekre, különböző hobbikra -lovaglás,nyelvtanfolyamok,tánctanfolyamok- és elkiséred őket a versenyekre, ahhoz hogy ezt megteremtsed, megint belegebedsz. Tedd szebbé a családod életét, ne gyötört őket, hogy össze-vissza kavarsz egy akármilyen szerencsétlen flotással. Vagy pedig válj el, keress magadnak olyan társat aki mellett mint nő is jól érzed magad. Szerintem inkább kicsit ráuntál az egészre, de most élvezd ki a gyerekeiddel az idődet és egy férfi miatt se bolondulj meg.
2014. júl. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!