Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Évekig próbálkozott, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évekig próbálkozott, de elutasítottam. Megpróbálta megölni magát, és a szülei most engem vettek elő. Adnom kellett volna esélyt neki? Hibás vagyok?

Figyelt kérdés

Évekig hajtott rám egy srác. Nem használtam ki, egyszerűen leépítettem. Sosem voltam vele bunkó, mindig óvatosan próbáltam elküldeni, de nem értett belőle. Volt olyan, hogy letiltottam, de akkor sírva becsöngetett hozzám, hogy bármit tehetek, csak ezt ne, így visszatiltottam.

Közben tudomást szereztem róla, hogy rajtam kívül másik 2-3 lánynál is folyamatosan próbálkozott.


Most öngyilkos próbált lenni, és hagyott egy búcsúlevelet, amiben rém hivatkozik, merthogy egy aprócska esélyt nem adtam neki.

De könyörgöm, mit kellett volna tennem, ha kb. annyit váltott ki belőlem, mint egy darab kő?

Türelmes és empatikus voltam, mit kellett volna még tennem?

Tényleg én lennék a felelős? A srác anyja már meg akar pofozni...


21/L ő pedig 24/F


2014. júl. 8. 18:33
 1/10 anonim válasza:
60%

Szarj rá....

Mekora veréb lehet ha nem erti meg .....

2014. júl. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én meg megmondanám a srác anynák, ha valaha a Jóisten még megáldja gyerekkel akkor egy kicsit jobb munkát végezzen a gyereknevelés terén, mert az már beteg, hogy egy felnőtt férfi a szerelmi bánatba akar beledögleni.


Hidd el te csak ürügy vagy. Ennek a srácnak súlyos gondjai vannak, amit egy idegennek nem kötelessége megoldani.

2014. júl. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy felelős más mentális betegségéért. Ha van felelős akkor a szülei azok, akik nem vették észre, hogy komoly baj van, és vitték orvoshoz!
2014. júl. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy percig ne érezz bűntudatod, mert ez nem a te hibád. Nyilván a családja benned keres bűnbakot ahelyett, hogy beismernék, hogy a fiuk egy mentálisan beszámíthatatlan ember.
2014. júl. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Hagyd a fenébe a nyomorékot az anyjával együtt.
2014. júl. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Költőnő? ***** válasza:
100%

dehogy vagy hibás...

Anyucinak könnyebb másra mutogatni, minth szembenézzen a saját szülői és nevelési kudarcával.

2014. júl. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%

NEM VAGY HIBÁS!!!!!!!!!!

Semmiért nem vagy felelős, a szülei viszont annál inkább, hogy egy ilyen lelki szemetet voltak képesek összehozni. Gratulálok nekik innen is. Szánalmas féreg az ilyen.

Ne legyen bűntudatod, nem a te hibád, hogy ő elmeháborodott.

2014. júl. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nem vagy hibás. Ilyen esetben talán a szülők sem 100%-ban hibásak, mert sokszor nem lehet észrevenni, de könyörgöm egy felnőtt embernek ha ilyen jellegű problémája van, annak kell hogy legyen látható jele, de úgy tűnik a szülők és a közeli hozzátartozók, barátok csak szemet hunytak felette...
2014. júl. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért téged, miért nem a másik hármat? Szerintem a fiú és az anyja részéről is csak egy undorító manipuláció az egész.
2014. júl. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az anyja és a fia is egy szánalom.

Én tuti még annyira sem foglalkoznék a sráccal, mint eddig.

Tiltsd le, meg minden szar, nincs közöd hozzád, ha hülye, akkor hülye.

2014. júl. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!