Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az SMS-ben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az SMS-ben szakításról?

Figyelt kérdés

Együtt élek a párommal, csak mostanában volt pár kisebb vitánk. 1 hétre megyek haza a szüleimhez. Azt mondta, ha ezidő alatt szakítana, egy ilyen SMS-re számítsak: "Szakítottunk"

Kértem, hogy akkor zárjuk le, mielőtt elutazom, mert akkor elviszem a cuccaim a lakásból.

Nem hajlandó.Anyukám szervezett pár klassz programot, mert amég otthon laktam, kolis voltam, és nem töltöttünk elég időt együtt, most bepótolhatnánk. A húgommal is szeretnék elmenni ide-oda. De amég a hét minden percében a barátom SMS-ét kell várnom, semmit nem tudok élvezni.


(Mellesleg egy teljes kivizsgálás is esedékes, mert sokat vagyok rosszul, félek, komoly)


2014. júl. 8. 21:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
undorító
2014. júl. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha van egy kis eszed, kidobod most, mielőtt elutazol. Ez egy szánalmas, megalázó dolog. Mi az, hogy ő majd küld egy sms-t, hogy kidobott-e? Hát nem tudom, jó hülye vagy, ha ezt hagyod.
2014. júl. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben most már lesz_rnám az egészet, de ha visszatérsz, kezd el csomagolni szerintem.
2014. júl. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Itt a remek alkalom, hogy helyrerakd ezt az önző k*csögöt. Élvezi, hogy fájdalmat okozhat és sanyargathat neked. Küldj neki egy SMS-t "Szakítottunk" szöveggel és ne törődj vele többet.
2014. júl. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Pontosan,kedves kérdező nem tudom,hogy milyen ember vagy de gondolom jó fej a írásodból ítélve.


Ne hagyjad,hogy megalázzanak főleg így. Szóvaj minél előbb költözz el.

2014. júl. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

maxi bunkóság!

miért is vagytok még együtt???

lépje ettől a csótánytól

2014. júl. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik leggyávább dolog a világon.
2014. júl. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Pamats96 válasza:

Szerintem SMS-ben szakítani szívtelen, és bunkó dolog. Én mindig is úgy gondoltam, hogy igenis legyen mersze az embernek a szemembe nézni, és látni a reakciómat. Szóval én gyávának is tekintem azt az embert, aki így szakít. Szerintem előbb győződj meg arról, hogy miért akar veled egyáltalán szakítani... lehet, hogy csak egy hülye vicc ez... beszélgess vele erről a dologról, aztán ha az a baja, hogy haza szeretnél menni egy darab hétre, akkor tényleg neked van arra okod, hogy szakíts vele, mert ez szerintem elég gáz... vagy lehet, hogy az lenne a megoldás, ha magaddal hívnád..

Egyébként mióta vagytok együtt?

2014. júl. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Jövő hónapban lenne egy 1 éve.

Már milliószor kértem, hogy beszéljük meg. Nem akarja.

2014. júl. 8. 21:24
 10/15 anonim ***** válasza:
Egyet árulj el nekem, légy oly kedves. Miért vagy ezzel a bunkóval együtt? Utána meg sírsz, hogy milyen bunkók a pasik. Fuck woman logic.
2014. júl. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!