Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mitől van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mitől van?

Figyelt kérdés

Rengetegszer utasítottam el fiút, mindig finoman, hogy ne bántsam meg. Utána vagy zaklattak még egy darabig, vagy nemes egyszerűséggel le k**rváztak, még sem lettem agresszív férfi gyűlölő. Több ilyen lányt is ismerek és mind nagyon kedves, aranyos maradt utána is.

Viszont itt iszonyú sok az agresszív nőgyűlölő, akiket csak visszautasítottak.

Csak mi nekünk van annyi intelligenciánk, hogy nem kezdjük el zsigerből alázni a másik nemet?


2014. júl. 8. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
A mai "na majd én most megmondom a világnak"...
2014. júl. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Türelmed van, ahogy nekem is, ez nem nemi sajátosság. Annyi kosarat kaptam eddig, hogy a komplett NBA nem látott még annyit és tádáá, mégsem habzik a szám és okádok ocsmányságokat a női nemre, arról nem is beszélve, hogy kikkel hozott össze a nemlétező sors ezen az oldalon.
2014. júl. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem amit te kaptál, az nem eshet olyan rosszul, mint a visszautasítás. miért gyűlölnéd a férfiakat? csak nevetségessé válnak, ha hiába nyomulnak, meg ha látszik rajtuk, hogy jogot formáltak volna ránk.
2014. júl. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát azért kaptam már elég durva szövegeket, volt, hogy elég rendesen féltem is az illetőtől, tiltottam is mindenhonnan. Szóval tud az nagyon is rosszul esni és nem egy esetről beszélek.
2014. júl. 8. 22:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy akiket elutasítottál eddig, azok még nem igazán voltak elutasítva.Az elsö néhány rosszúl esik, aztán késöbb megszokja az ember.De igazán ez érettség és intelligencia kérdése.......F
2014. júl. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!