Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit szóltok ehhez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szóltok ehhez a teszthez?

Figyelt kérdés

Annak idején amikor társkeresőztem és nagyon nem akartak összejönni a dolgok itt is tettem fel kérdéseket, meg egyéb fórumokon is. Természetesen azt mondtátok, hogy elég ha átlagosan nézek ki és ápolt vagyok (mind a két feltételnek maximálisan megfelelek). A többi a belsőn múlik.


Ennek ellenére nem nagyon keltettem fel a lányok érdeklődését. Az egyik ilyen eset után elpattant bennem a cérna és felregisztráltam egy jópasi képével. Direkt sablonos és bunkó stílusú leveleket írtam. 10-ből 8an válaszoltak. (saját képemmel, személyre szabott levelekkel 10ből 2 választ kaptam kb.)

8ból 3an már másnap randiztak volna velem, 5 pedig még ismerkedni szeretett volna tali előtt.


Szinte mindegyik lány teli smiley-s leveleket írt nekem, meg a tartalmából is lehetett látni, hogy nagyon lelkesek. Ilyet saját képpel sosem tapasztaltam, inkább azt tapasztaltam, hogy "najó adok neki egy esélyt" <nagy kegyesen>


Ja és nem cicababáknak és bombázóknak írtam semelyik nickkel!

Tehát azt se lehet mondani, hogy "rossz lányokkal ismerkedtem".


Mit szóltok ehhez a teszthez?


2014. júl. 8. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Na, most már férfi vagy :) Tudod, mi kell a nőknek :)
2014. júl. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ez még régebben történt, már nem érdekel a téma, elfogadtam :)


csak szóba került egy baráti társaságba, és volt két lány, aki nem hitte el a sztorit. hiszen "a lányok nem ilyenek".

2014. júl. 8. 22:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Én sokszor vagyok bunkó (nem direkt) és nem jön be nekik a bunkóságom, de nem haragszanak meg max 1 napig:D
2014. júl. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az idióta p**csák ilyenek. A Nők nem.

De gratulálok, nagyon okos vagy. Köszönjük, hogy bebizonyítottad, hogy társkeresőn csak idióta p***chák vannak és még idiótább lúzerek.

2014. júl. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Najó 1 volt akinél hajlandó voltam bocsánatot kérni:D
2014. júl. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Itt nem a bunkóságon volt az elsődleges hangsúly, hanem a külsőségen.
2014. júl. 8. 22:21
 7/8 A kérdező kommentje:
Én pl. kicsit gyanakvó lennék, ha egy fullos csaj akarna randizni velem a neten. Fenntartással kezelném.
2014. júl. 8. 22:22
 8/8 Misa-chan55 ***** válasza:
Sokan gondolják hogy egy jó pasi majd megváltozik a kedvükért. Szoval nem érdeklik hogy bunkó csak hogy jól nézzen ki aztán remélik ha találkoztok más lesz.
2014. júl. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!