Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan törhetnék ki a nyüzüge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan törhetnék ki a nyüzüge kisfiú szerepköréből?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon retek genetikát kaptam az élettől,fiú létemre lányokat megszégyenítően sovány voltam.Aztán hosszú évek alatt sikerült egy már-már átlagos szintre emelkednem alkatot tekintve,most vagyok a 190 centimhez 85 kiló.Nagyon sokat edzek és annyit eszek amennyit csak tudok,a genetikám miatt kevés zsír marad meg rajtam,de izmot nagy erőfeszítések árán képes vagyok építeni.De olyan igazán férfias alkatom soha nem lesz,ami szexuális vágyat kelt a nőkben,mindig csak a vékony,nyüzüge kisfiúként tekintenek rám.Ismerek olyanokat,akik szintén vékonyak voltak sokáig,de jobb genetikával és sikerült kigyúrni magukat,mondanom sem kell azóta bomba nőik vannak,akik az ágyba hordják nekik a diétás kaját és a turmixot.Hogyan lehetnék én is ilyen mázlista?Pedig állandóan edzek,tegnap mell/tricepsz napom volt és úgy kikészítettem az izmaimat,hogy alig bírom mozdítani őket,izomlázam van,ráadásul 8x ettem halat,illetve rántott húst rizzsel/tésztával,mellé gyümölcs,zöldség,hüvelyes főzelék ment,más ennyi kajától szerintem meghalna,rajtam alig látszik valami,minimális a fejlődési ütemem is.De valahogy muszáj izmot pakolnom magamra,nem törődhetek bele a nyüzüge lúzer szerepkörébe életem végéig,hogy én állandóan egyedül szenvedek,más pedig kisujja mozdításával megkap minden csajt,akit csak akar.
2014. júl. 9. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Én sem hizok semmit. Naponta 10x eszek, ha nem többször. 175 cm 50 kg. Mondjuk én lány vagyok :D Ez ellen nem lehet tenni. Ez a genetika
2014. júl. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Te lányként könnyen belenyugodhatsz,hisz számodra pozitív.De egy fiút csak kinevetnek ha vékony és képtelen látványosan izmosodni.
2014. júl. 9. 12:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Én házi szallonától híztam, 176cm vagyok és 90kg, 72kg voltam, meg súlyzózok is persze heti 4x kb.
2014. júl. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem az erős kigyúrt menő csávó vágyik szeretetre, hanem a nyüzüge lúzer, neki kell megkapnia, különben sosem leszel elégedett.
2014. júl. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!