Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki nem tud tippet adni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki nem tud tippet adni mitől lehetne feszesebb a mellem?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és 75/C a mellem, de nagyon lógnak. Ma elmentünk anyával fürdőruhát vásárolni, de csak egy próbafülke volt , így egybe öltöztünk. Láttam anya melleit, és elcsodálkoztam hogy 42 évesen sokkal feszesebb a melle mint az enyém. Ugyanazt a fazonú fürdőruhát próbáltuk és neki sokkal jobban állt benn a melle mint az enyém. Az ő mérete 80/C.
2014. júl. 9. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt így nem tudom! Látni kéne hogy mennyire lóg, bár szerintem csak túl aggodod a dolgot!
2014. júl. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Írd be a netre, hogy mellfeszesítő tornák. Csak mozgással (kar, váll), edzéssel tudod feszesíteni, ahogy minden más testrészt is.
2014. júl. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szüless újra, és örökölj jobb géneket!

esetleg génmanipuláció? xd


vagy műtét, de azt inkább ne!

2014. júl. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ja, meg gyúrhatnál rá, amit írtak.. az talán segít valamit, minimálisan... egy próbát megér! :)
2014. júl. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mozgással valamennyit tudsz rajta segíteni. A testsúlyod nem tudom hogy magasabb-e vagy alacsonyabb-e a normálnál, mert nem írtad. Egy kis hízással (1-2kg) is kerekebb lehet - de a normál határokon belül persze.
2014. júl. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Látnunk kéne, hogy megmondjuk. Van képed róluk?
2014. júl. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem sok mindent tehetsz, a torna az izmokat erősítheti ugyan, de maga a női mell az zsírszövet, tehát nem lesz látványos a dolog. Ott a bőr, a kötőszövet minősége számít, hideg vízzel öblítsd át minden nap, masszírozd körbe, használt hidratáló krémet. Én is így volta vele, nagy mellek, és hosszúkás forma, ezért mindig lógtak.
2014. júl. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!