Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem a nagybátyám feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem a nagybátyám felesége akar tőlem valamit. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ők két éve házasok és boldognak tűnnek együtt bár sokat veszeednek. 27 éves és nagyon fiatalos anyuka. Sokat járok hozzájuk segíteni. Nagyon bírom őt ..sok a közös ,mindig van téma bármiről is legyen szó. Én még csak 17 vagyok kevés tapasztalattal de az utóbbi időkben folyton keres. Kioltozik nkm. Szemez vlm. Egyszer azt akarta aludjak vele de én eltereltem a dolgot. Nagyon bejön nkm..de ez akkor is rossz. De nemtudom mit tegyek ellene. Úgy érzem teljesen elbolonditott :/
2014. júl. 9. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Szép fantázia:)
2014. júl. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Jól dugd meg
2014. júl. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kormold ki a fingóját:)
2014. júl. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1 es. Ezen már én is gondolkodtam...hogy bekepzelem belelatok dolgokat..de utalásokat kapok mindig
2014. júl. 9. 17:46
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hisz rokonod, nem bánthatod meg. Így hát add meg neki amit szeretne, jó keményen.
2014. júl. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!