Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Így is lehetek még hasznos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így is lehetek még hasznos, ha csak ezekkel tudok érvelni?

Figyelt kérdés

Nincs jó végzettségem, csak egy szakközép, raktárban dolgozom egy multinál logisztikai területen, amihez értek az a kondizás, a testemen és ruháimon kívül mással jó tulajdonságom nincsen.


Igazából a gyenge eszemet, kompenzálom azzal hogy kidolgoztam a testem, és drága ruhákban járok, kvázi csak remélni tudom hogy valakinek így is fontos lehetek.

22F


2014. júl. 9. 18:26
 1/8 anonim válasza:
Akkor jó nagy idióta vagy. Minek drága ruhákkal kompenzálni? az valakinek is számít szerinted? a buta libákon kívül persze. Az edzés meg teljesen rendbe van szerintem, nah de persze nem szabad túlzásokba esni. Nem kell, hogy mindenki diplomás legyen, ha Te így boldog vagy, szereted a munkádat akkor mi a baj?
2014. júl. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 XNoémiX ***** válasza:

Most akkor hasznos akarsz lenni, vagy fontos, vagy tetszeni akarsz? :D

Szerinted, ha egy lány nem akar veled ismerkedni, érdekelni fogja az "érvelés"? Vagy mi az, hogy ezekkel érvelsz? :D

Ha jól nézel ki, nincs gondod az ismerkedéssel, ha nincs gondod az ismerkedéssel, nem teszel fel ilyen kérdéseket.

Puszika.

2014. júl. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát, azért az eszedet ugyanolyan erőfeszítések árán is tudod fejleszteni, hogy legalább 1-2 témában jártas legyél...
2014. júl. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem baj, ha adsz a külsődre, sőőőt!:D

Csak ne menjen a személyiséged rovására.

2014. júl. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy jól nézek ki, mert vannak ott dolgozó lányok akik amikor arrafelé járnak köszönnek, némelyik meg csipkelődik is, megfogja a derekamat. Na de vannak egyetemet végzett lányok is, akik irodában dolgoznak, mindig nézem őket, de azon kívül hogy megnéz némelyik, folytatása sosincs, gondolom mert csak lenéznek azért, az egzisztencia hiánya miatt.
2014. júl. 9. 18:31
 6/8 WheneverYouWant ***** válasza:
Én azt hittem a lányoknál ez menő... De lehet hogy csak akkor ha ez kimondatlan marad...
2014. júl. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Elég furán fogalmazol, de most nem is ez a lényeg. Attól, hogy nem vagy diplomás és hogy itt vagy ott dolgozol, semmit nem tesz. Minden munkát el kell végezni, mert különben nem működne a társadalom - bár most sem működik a legjobban, de ez már más téma. Aki emiatt lenéz, azzal ne foglalkozz.

Ha a tested edzésére ráérsz, akkor az agyad tuningolására is ráérhetnél. Mindkettő fontos dolog. Attól, hogy nem egyetemen tanulsz, vagy irodalmi körökbe jársz, attól még olvashatnál téged érdeklő témákról, és fejleszthetnéd magad ilyen szinten. Beszélgetésnél azért igen jól jön, ha azért informált vagy akár a jelenkori dolgokról, akár más területről - zene, irodalom, történelem, pszichológia stb. Nem kell ehhez okosnak lenni. De meglátnád, ha belemerülnél egy kicsit, bővülne a szókincsed, ismereteid, akár máshogy látnál dolgokat, és az életben ezek sosem jönnek rosszul.

2014. júl. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy sok buta ember van mo-n, de te biztos nem vagy köztük. a buták sosem mondják magukat butának :) neked más problémád van :)
2014. júl. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!