Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mit jelent ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelent ha valaki kétértelmű jeleket küld felém? (Többi lent).

Figyelt kérdés
Ha valaki egy huzamosabb ideig olyan jeleket küld az ember felé mintha tetszenél neki, szemezgetés (mélyebben is) közel próbál lenni hozzád stb. Majd utána meg átnéz rajtad, mintha észre se venne vagy zavarnád. És ez váltakozik folyamatosan. Ez mit jelent? Utálatot vagy tetszést vagy mit?

2014. júl. 9. 19:24
 1/4 rodrigoo ***** válasza:
100%
Ambivalencia, meg ö sem tudja mit akar igazán. Ha lány, akkor lehet hogy tényleg tetszel neki, csak nem akar rámenősnek látszani.
2014. júl. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Magamból kiindulva lehet tetszés is. Velem fiatalabb koromban volt ilyen. Amikor a srác valami nekem nem tetszőt csinált, akkor nem ültem és ábrándoztam, hanem mérges voltam rá, és dacból rá sem néztem, kerültem. Ma már látom, hogy butaság, pláne, hogy csak magamban csináltam a fesztivált, mert a srác épp hogy csak tisztában volt azzal, hogy a világon vagyok :D

A lényeg, hogy igen, lehet tetszés, de szerintem kicsit éretlen viselkedésre vall, és ha meg sem szólít, akkor ráadásként elég félénk is.

2014. júl. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Velem egy srác csinálja ugyanezt... És már végképp nem tudom mi van.
2014. júl. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az tuti,hogy nem akar tőled komolyabb dolgot,mert akkor nem így viselkedne veled.
2014. aug. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!