Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lány! Mit szólnál, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány! Mit szólnál, ha a házadhoz küldene ajándékot az udvarlód, aki eddig közömbös volt számodra?

Figyelt kérdés
2014. júl. 9. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezután is közömbös maradna.
2014. júl. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

meglepődnék, talán örülnék is neki, de attól még közömbös maradna

nem attól fogok megszeretni vkit, hogy küld nekem ajándékot

2014. júl. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A közömbös nem negatív, tehát akármi történhet, bár lehet félni kezdenék hogy honnan tudja a címemet...
2014. júl. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tetszene. Nem szeretem az ajándékokat és a meglepetéseket.
2014. júl. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4.

Nahát, hova jut a világ. Tényleg létezik olyan nő, aki ne örülne egy csokor virágnak, bonbonnak, akárminek? :)

2014. júl. 9. 21:38
 6/7 A kérdező kommentje:

3.

Ez az apróság nekem is megfordult a fejemben, hogy még félreértené, hogy mégis honnan tudom a címét, de lenne rá indokom. :)

2014. júl. 9. 21:40
 7/7 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Tényleg nem szeretek ajándékot kapni. :)
2014. júl. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!