Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért törölnek, mert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért törölnek, mert nem megyek rájuk?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy ugye a lányok felvesznek facebookra. Aztán ha nem beszélek velük, letörlik az ismertséget. Azért, mert szeretnének valamit, és nem kölcsönös?
2014. júl. 10. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Ismerős....én ilyenkor le is tiltom:D
2014. júl. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Micsoda gondok....
2014. júl. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán minek igazolsz vissza valakit akit nem is ismersz?
2014. júl. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Te nem ismersz meg új embereket? Mert az valahogy így van, találkoztok, bemutatkoztok, beszélgettek, aztán vele jár, hogy felveszitek egymást face-re is, ha erre van igény. Kíváncsi vagyok, hány embernek mondtad aki megkérdezte hogy talál meg face-n, hogy ne jelölj be mert nem ismersz :)
2014. júl. 10. 12:55
 5/6 anonim ***** válasza:
akivel egyszer beszélsz az még nem ismerős
2014. júl. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bekulázok egyből :) Szóval ezek szerint sok embernek előre meghatározott, hogy kik az ismerősei, és ki nem, ez pedig nem egy rugalmas dolog, és árnyalatai sincsenek.. Nem elég, hogy arról oktattok, milyen képzetet társítsak az ismerős kifejezéshez, de legalább a kérdésre sem válaszolt senki..
2014. júl. 10. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!