Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én várom el egy jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én várom el egy jó párkapcsolattól, hogy a két fél bármiről el tudjon beszélgetni a másikkal, akár kínos témákról is?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel flörtölgetek.. Bár nem tudom, pontosan mit akar tőlem. Az a baj, hogy az exem nem volt egy mindennapi ember, és most is hallottam róla valami olyasmit, amit szívesen megbeszéltem volna ezzel a fiúval. (Egyáltalán nem olyan dolog, hogy még szeretem vagy ilyesmi, sőt! Hanem egy tök kiábrándító dolog, ami igazából nem is ide tartozik). És igazából csak felhoztam ezt a dolgot, de mondta, hogy bocsi, de ez nem érdekli őt. Pedig csak megosztottam vele, mert épp foglalkoztatott a dolog, és szívesen beszélgettem volna erről. De ez egyáltalán nem olyan dolog, ami kifejezetten az exemmel kapcsolatos, hanem például történhetett volna egyik barátnőmmel is. Magát a sztiuációt szerettem volna megosztani. És ez nekem kicsit rosszul esett, mert úgy gondolom, egy jó párkapcsolatban (jó, igaz mi nem járunk), se ilyen témákról is el kéne tudni beszélgetni, ami ne adj isten egy nem szívesen emlegetett személyhez kapcsolódik. Vagy csak én gondolom rosszul? 17/L
2014. júl. 10. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem van olyan barátom mind2 nemből akikkel akármiről elbeszélgethetek teljesen őszintén nem néznek le semmi miatt és nem sértődnek meg a kérdésektől vagy a véleményem miatt! szóval ehhez még párkapcsolat sem kell, de egy párkapcsolatban akármiről beszélhettek a másikkal!
2014. júl. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy párkapcsolatnak a kommunikáció,és a szerelem az alapja.
2014. júl. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, jól gondolod Te. Visznot van aki nehezen nyílik meg. Főleg, hogy nem is jártok.
2014. júl. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak mert az adott téma őt nem érdekli, attól még nem jelenti azt, hogy esetlegesen párkapcsolatban sem kommunikatív. Mi itthon nem beszélünk a fociról, mert engem nem érdekel. Ő meg megbeszéli a munkatársaival, akiket érdekel. Attól mi még nagyon is jól elvagyunk és megtudunk beszélni problémákat, már ha vannak.
2014. júl. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Picit túlreagálod a dolgot, de van benne valami..azért elég bunkó volt a srác ha így közölte veled, hogy ez őt hidegen hagyja..:/

De egyébként nem vársz el tőle nagy dolgot, sztem is egy jó kapcsolat alapja a bizalom, a megértés, stb és ebbe az is benne van, hogy akár csak "haveri" szinten, de tudjatok kommunikálni dolgokról...Mondjuk azért az exed biztos nem a legjobb téma, de a srácnak se tört vna le a kisujja ha meghallgat.. Kell, hogy meglegyen az a légkör, hogy nyíltan tudj beszélni a másikkal, eltudd neki mondani ami bánt, vagy épp felvidít és ő ugyan így viszonyuljon hozzád!

2014. júl. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, csak én olyan típus vagyok, hogy szeretek megbeszélni mindent és beszélgetni. Engem ugyanúgy érdekelnek az ő dolgai, problémái, akármiről is legyen szó.
2014. júl. 10. 22:12
 7/9 A kérdező kommentje:
Az exem amúgy pszichiátriára került egy terápiára. (Tudom, ez most elég durván hangzik, de nincs semmi komolyabb begegséhe, szóval nem egy állat, csak egyetlenegy dolog van, amit nem tud megfelelően kezelni). És azért ilyen dolgokról én szívesen beszélgetek, ha egy barátnőm került volna ilyen helyzetbe, akkor is megosztottam volna vele, mert maga a helyzet olyan, hogy szívesen kitárgyalnám.
2014. júl. 10. 22:15
 8/9 anonim ***** válasza:
#1. vagyok: szeretnéd megbeszélni valakivel? én szívesen meghallgatlak :) jobb ha kiadod magadból akármilyen módon! én például ezt az oldalt használom erre :) de már találtam embereket akik segítettek nekem, és én is segíteni szeretnék másoknak, szóval ha szeretnéd meghallgatlak :)
2014. júl. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a srác szerelmes beléd,és azért mondta,hogy nem érdekli,mert az exedről akartál beszélgetni vele.
2014. júl. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!